» Balkaičių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Balkaičių koplyčiaTai veikianti koplyčia Joniškio rajone, Saugėlaukio seniūnijoje, Balkaičių kaimo kapinėse. Pasiekiama iš kelio 209 Joniškis–Žeimelis–Pasvalys, šiauriau Bariūnų pasukus Mindaugiuose į šiaurę keliu 1640 privažiuojamasis kelias prie Mindaugių nuo kelio 209 Joniškis–Žeimelis–Pasvalys  apie 3 km iki Balkaičių, toliau – į dešinę apie 1,2 km sezoniniu lauko keliu palei Ašvinės upelį iki kapinių.Kraštiečiai sueina į Balkaičių koplyčią per Šv. Baltramiejaus atlaidus. Koplyčia yra Joniškio rajono „Piligrimų kelyje“. Šalia stovi informacinis stendas.Manoma, kad koplyčia pastatyta XIX a. pirmoje pusėje. Koplyčią supa kapinės, ji yra liaudiškų formų, architektūra būdinga Joniškio kraštui. Esama registruotų kultūros vertybių.

Vyskupija: Šiaulių vyskupija.
Dekanatas: Joniškio dekanatas.
Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Joniškio rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Ivoškiai 6, Gataučių sen., Joniškio r. sav.
Koplyčią supa Balkaičių kaimo kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kalėdiniai, naujametiniai sveikinimai..... Nėra geresnio meto kaip Kalėdos, kad palinkėti Jums sėkmės! Nėra nuostabesnio laiko kaip Naujieji, kad suteikti Jums vilties!
1937-ųjų metų poezija..... tai 1937-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti tų metų kūrybos dvasią :)
Aukščiausia karuselė pasaulyje..... Didžiausias Švedijos atrakcionų parkas Gröna Lund, esantis Stokholme, 2013-aisiais metais, savo 130-ojo jubiliejaus proga nudžiugino savo lankytojus - atidarė naują atrakcioną Eclipse