» Bajorėlių kapinių koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Bajorėlių kapinių koplyčiaTai koplyčia, esanti Bajorėlių kaimo senosiose katalikų kapinėse, Zarasų rajone, Salako seniūnijoje, prie kelio 5325 Tolimėnai–Vyželiai–Nariūnai–Salakas, apie 7 km į pietvakarius nuo Salako.

Koplyčia kvadratinio plano 3x3 m, medinė, uždengta skardiniu stogu (1990 metais). Pastatas pakeltas ant aukštų pamatų, įrengti betoniniai laiptai su priengio aikštele. Keturšlaitį stogą vainikuoja kaltinis kryžius. Nedidelėje koplyčios erdvėje įrengtas altorėlis, pakabinti šventųjų paveikslai, kampe išsitenka tradicinių formų klausykla. Prijungta elektra.

Regionas: Aukštaitija. Maldos namai Aukštaitijoje
Savivaldybė: Zarasų rajono savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Adresas: Bajorėliai, Salako sen., Zarasų r. sav.
Koplyčią supa Bajorėlių kaimo senosios katalikų kapinės.

  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Gražūs žodžiai gimtadienio proga..... Kokia brangi Tau ši dienelė, Tik vieną kartą per metus. Tad sveikinu ir linkiu laimės Juk tai - gimtadienis brangus.
Faktai apie uodus..... Ar žinote, kad uodams labiau patinka vaikai nei suaugę ir šviesiaplaukiai nei tamsiaplaukiai.
E-atvirukai TIK moterims..... gražūs ir šilti e-atvirukai, skirti tik moterims įvairiausiomis progomis ir bet kokiam skoniui - sveikink ir būsi pasveikintas :))