» Alytaus Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Alytaus Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčiaTai katalikų koplyčia Alytuje, Putinų mikrorajone, Putinų g. 20. Jai suteiktas misionieriaus kankinio Šv. Brunono Kvertafurtiečio titulas. Koplyčia įsikūrusi buvusiame Panemunės pagrindinės mokyklos pradinių klasių pastate.

Veikia nuo 2009 m., kuomet buvo įkurta penktoji Alytaus parapija - Šv. Brunono Kverfurtiečio parapija. Parapija ribojasi su Alytaus šv. Angelų Sargų, Alytaus Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos, Rumbonių Švč. Trejybės ir Kaišiadorių vyskupijai priklausančia Alytaus Šv. Liudviko parapijomis.

Šv. Brunonas, gimęs tarp 973 ir 987 m., miręs 1009 m., dar vadinamas Šv. Brunonas Bonifacas Kverfurtietis buvo katalikų vyskupas, misionierius ir kankinys, pasišventęs Viešpačiui, nukirsdintas Kijevo Rusios ir Lietuvos pasienyje, kai bandė skleisti krikščionybę Rytų Europoje.

Šiuo metu, jau yra parengtas Šv. Brunono Kverfurtiečio bažnyčios maketas, renkamos aukos bažnyčios statybai. Bažnyčia turėtų iškilti, žinoma jei planai nepasikeis, buvusio vaikų darželio teritorijoje.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Alytaus dekanatas.
Regionas: Dzūkija. Maldos namai Dzūkijoje
Savivaldybė: Alytaus miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Alytus [6]
Adresas: Putinų g. 20, 62324 Alytus, Alytaus m. sav.

Pamaldos:
ŠV.MIŠIOS:
Sekmadieniais – 10 ir 12 val.
Šiokiadieniais – 18 val.
Šeštadieniais – 9 val.
Išpažintys klausomos pusvalandį prieš Šv. Mišias ir Šv. Mišių metu bažnyčioje.
Švč. Sakramento adoracija – sekmadieniais po 12 val. Šv. Mišių ir pirmaisiais mėnesių penktadieniais po 18 val. šv. Mišių.
Gegužinės pamaldos – sekmadieniais 11.40 val., šiokiadieniais 17.40 val., šeštadieniais 8.40 val.
Birželinės pamaldos – sekmadieniais 11.40 val., šiokiadieniais 17.40 val., šeštadieniais 8.40 val.
Rožinio malda – sekmadieniais 11.10 val., šiokiadieniais 17.10 val., šeštadieniais 8.10 val.
Atlaidai
Šv. Brunono Kverfurtiečio – kovo 9 d. (keliami į sekmadienį po kovo 9 d.).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Aukščiausi pasaulio pastatai..... Tai ar žinote kur pastatytas pats aukščiausias pastatas pasaulyje? Nežinote.. siūlome dirstelti.. aukščiausių pastatų pasaulyje dešimtukas, nors aišku laikas nestovi vietoje ir dangoraižiai dygsta
Kur statyti Kalėdų eglutę?..... Feng shui specialistai rekomenduoja Kalėdų eglutę statyti ten, kur ji aktyvuos gerąją energiją jūsų namuose, o kartu ir saugos nuo įvairiausių nelaimių..
Giliausias urvas pasaulyje..... tai Kruberio-Voronjos (Voronya Cave) urvas, kurio gylis 2191 (±9) metras. Jis yra gruzijoje Gagros kalnyne ...