» Alytaus Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčia

 TOP meniu » Pradžia » Akims » Verta pamatyti » Bažnyčios

Alytaus Šv. Brunono Kverfurtiečio koplyčiaTai katalikų koplyčia Alytuje, Putinų mikrorajone, Putinų g. 20. Jai suteiktas misionieriaus kankinio Šv. Brunono Kvertafurtiečio titulas. Koplyčia įsikūrusi buvusiame Panemunės pagrindinės mokyklos pradinių klasių pastate.

Veikia nuo 2009 m., kuomet buvo įkurta penktoji Alytaus parapija - Šv. Brunono Kverfurtiečio parapija. Parapija ribojasi su Alytaus šv. Angelų Sargų, Alytaus Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos, Rumbonių Švč. Trejybės ir Kaišiadorių vyskupijai priklausančia Alytaus Šv. Liudviko parapijomis.

Šv. Brunonas, gimęs tarp 973 ir 987 m., miręs 1009 m., dar vadinamas Šv. Brunonas Bonifacas Kverfurtietis buvo katalikų vyskupas, misionierius ir kankinys, pasišventęs Viešpačiui, nukirsdintas Kijevo Rusios ir Lietuvos pasienyje, kai bandė skleisti krikščionybę Rytų Europoje.

Šiuo metu, jau yra parengtas Šv. Brunono Kverfurtiečio bažnyčios maketas, renkamos aukos bažnyčios statybai. Bažnyčia turėtų iškilti, žinoma jei planai nepasikeis, buvusio vaikų darželio teritorijoje.

Vyskupija: Vilkaviškio vyskupija.
Dekanatas: Alytaus dekanatas.
Regionas: Dzūkija. Maldos namai Dzūkijoje
Savivaldybė: Alytaus miesto savivaldybė. Maldos namai savivaldybėje
Vietovė: Alytus [6]
Adresas: Putinų g. 20, 62324 Alytus, Alytaus m. sav.

Pamaldos:
ŠV.MIŠIOS:
Sekmadieniais – 10 ir 12 val.
Šiokiadieniais – 18 val.
Šeštadieniais – 9 val.
Išpažintys klausomos pusvalandį prieš Šv. Mišias ir Šv. Mišių metu bažnyčioje.
Švč. Sakramento adoracija – sekmadieniais po 12 val. Šv. Mišių ir pirmaisiais mėnesių penktadieniais po 18 val. šv. Mišių.
Gegužinės pamaldos – sekmadieniais 11.40 val., šiokiadieniais 17.40 val., šeštadieniais 8.40 val.
Birželinės pamaldos – sekmadieniais 11.40 val., šiokiadieniais 17.40 val., šeštadieniais 8.40 val.
Rožinio malda – sekmadieniais 11.10 val., šiokiadieniais 17.10 val., šeštadieniais 8.10 val.
Atlaidai
Šv. Brunono Kverfurtiečio – kovo 9 d. (keliami į sekmadienį po kovo 9 d.).


  Nuotraukų galerija - bažnyčios nuotraukose


Maldos namai SAVIVALDYBĖSE

Siūlome paskaityti

 Fotografuoji? būk matomas plačiau :)

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar žinote daugiau faktų apie maldos namus Lietuvoje ir ne tik, ir norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

E-atvirukai - Kvietimas..... gražūs e-atvirukai - kvietimai, tinkantys ir mylimiems žmogeliukams ir priešams, jei aišku priešą norite matyt akių horizonte :))
Gražūs žodžiai gedulo juostoms!..Te ramų poilsį Tau ošia gimtosios tėviškės miškai.. Lai beržai gimtinės Tau ramybę ošia..
Eilėraščiai apie tėvynę..... Ramu į tėviškę sugrįžti, Keliais, kur veda į namus, Ir čia kaip žydinčią jaunystę, Paklaust, kur išblaškys pasaulis mus...