» Vestuvių tradicijos - vestuvinio torto pjaustymas

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Ar žinai? » Temos

 Dabar skaitote » Ar žinai? »» Įdomybės

Vestuvėse, ypatingas dėmesys yra skiriamas, būtent torto pjaustymui - Tortas pjaustomas vestuvių puotos pabaigoje, po vakarienės ar pietų prieš patiekiant desertą. Nereikėtų pamiršti tuo pačiu metu patiekti ir arbatą bei kavą.

• Paprašykite, kad piršliai, liudininkai ar kas nors iš pulko praneštų svečiams apie įvykį. Tai geriausia padaryti keliant tostą.

• Pirmąjį gabaliuką atpjaukite abu drauge, peilį laikydami dešinėmis rankomis, paprastai nuotakos ranką veda jaunikio ranka. Peilį spustelkite per visus torto sluoksnius! Tai pirmas jauniesiems patikimas darbas - atlikte jį nepriekaištingai.

• Jei yra viršutinis aukštas su figūrėlėmis, jas galima arba nusiimti ir pasilikti sau, arba palikti visą aukštą sveiką ir pjaustyti svečiams tik apatinius aukštus.

• Juonieji būtinai, turi ir paragauti atpjauto torto gabalėlio. Pirmiau tegu jaunasis duoda atsikąsti torto jaunajai, o tada jaunoji - jaunikiui.

• Tuomet jaunoji turėtų atpjauti po torto gabalėlį savo ir vyro šeimos nariams. Nereikia, kad jaunikis ir nuotaka pjaustytų visą tortą patys. Atpjovus pirmus gabalėlius geriausia atleisti jaunuosius nuo šios pareigos ir paprašyti padavėjų supjaustyt likusį tortą, jei jų nėra, pamergių.

• Iš anksto sutarkite su fotografu arba operatoriumi, kad užfiksuotų torto pjaustymą, tai itin reikšminga vestuvių akimirka.

• Pjaustymui naudokite specialius įrankius - peilį ir lopetėlę. Juos papuoškite kaspinu arba prie jaunosios puokštės priderintu gėlės žiedu.

Vestuvių tradicijos - vestuvinio torto pjaustymas
R E K O M E N D U O J A M E
Namų puošimas velykoms

..... tai ar puošiate namus? Kaip bebūtų, kelios įdomesnės, orginalesnės idėjos pasižvalgius po internetą

Viskas apie šv. Kūčias

..... Kūčios tai šventė, Kalėdų išvakarės.. kurių metu išsivaduojama iš tamsiojo meto. Ši šventė tapatinama ir su krikščioniškąja – kūdikėlio Jėzaus gimimo išvakarėmis. Kūčių ritualiniam valgymui nuo se

Faktai apie moliuskus

..... Ar žinote, kad sraigė tam tikromis aplinkybėmis - pavyzdžiui, sausros periodu - gali miegoti trejus metus.

  IDĖJOS, patarimai | Viskas tik vestuvėms ir apie jas

• 2020 Balandžio 10 d. Penktadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Agna, Agnius, Apolonijus, Hilda, Ilda, Margarita, Mintautas, Mintautė, Palė, Polė, Polina,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Vandens pramogų nauda.... ar žinote, kad pati reikšmingiausia vandens pramogų nauda, šiuo metu dar ir aktualiausia.. jog stiprinama imuninė sistema. Dėl vandens šalinasi toksinai. Tad būtent šis procesas prisideda prie imu...

6 kitokios kalėdinių dovanų idėjos..... LaisvalaikioDovanos šiemet pataria daugiau galvoti ne apie materialius pirkinius, bet savo brangiausius nustebinti patirtimis, ir pateikia 6 idėjas.. tegul Kalėdos NEtampa daiktų pirkimo maratonu....

Aukščiausi kalnai pasaulyje..... ar žinote koks kalnas yra aukščiausias Lietuvoje? Pasirodo 2004 m. buvo nukarūnuota iki tol aukščiausia Lietuvos kalva - Juozapinės kalnas (292,90 m) ir aukščiausiu tapo...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Kalėdiniai, naujametiniai sveikinimai..... Nėra geresnio meto kaip Kalėdos, kad palinkėti Jums sėkmės! Nėra nuostabesnio laiko kaip Naujieji, kad suteikti Jums vilties!
Faktai apie sportą..... Mėgstate sportuoti? o ar žinote, kad oficialiai sporto šaka boksas pripažintas tik 1900 metais, o biliardas – septintoji pagal populiarumą sporto šaka JAV..
Saulės mūšis..... Mūšis vyko netoli dabartinio Šiaulių miesto, pagal labiausiai pagrįstą hipotezę – Mūšos ir Tautinio santakoje (ties Jauniūnų kaimu, 6 km į Šiaurę nuo Meškuičių piliakalnio - dabar – Kryžių Kalnas.