» Vestuvių tradicijos - vestuvinio torto pjaustymas

 TOP meniu » Pradžia » Įdomybės » Ar žinai? » Temos

 Dabar skaitote » Ar žinai? »» Įdomybės

Vestuvėse, ypatingas dėmesys yra skiriamas, būtent torto pjaustymui - Tortas pjaustomas vestuvių puotos pabaigoje, po vakarienės ar pietų prieš patiekiant desertą. Nereikėtų pamiršti tuo pačiu metu patiekti ir arbatą bei kavą.

• Paprašykite, kad piršliai, liudininkai ar kas nors iš pulko praneštų svečiams apie įvykį. Tai geriausia padaryti keliant tostą.

• Pirmąjį gabaliuką atpjaukite abu drauge, peilį laikydami dešinėmis rankomis, paprastai nuotakos ranką veda jaunikio ranka. Peilį spustelkite per visus torto sluoksnius! Tai pirmas jauniesiems patikimas darbas - atlikte jį nepriekaištingai.

• Jei yra viršutinis aukštas su figūrėlėmis, jas galima arba nusiimti ir pasilikti sau, arba palikti visą aukštą sveiką ir pjaustyti svečiams tik apatinius aukštus.

• Juonieji būtinai, turi ir paragauti atpjauto torto gabalėlio. Pirmiau tegu jaunasis duoda atsikąsti torto jaunajai, o tada jaunoji - jaunikiui.

• Tuomet jaunoji turėtų atpjauti po torto gabalėlį savo ir vyro šeimos nariams. Nereikia, kad jaunikis ir nuotaka pjaustytų visą tortą patys. Atpjovus pirmus gabalėlius geriausia atleisti jaunuosius nuo šios pareigos ir paprašyti padavėjų supjaustyt likusį tortą, jei jų nėra, pamergių.

• Iš anksto sutarkite su fotografu arba operatoriumi, kad užfiksuotų torto pjaustymą, tai itin reikšminga vestuvių akimirka.

• Pjaustymui naudokite specialius įrankius - peilį ir lopetėlę. Juos papuoškite kaspinu arba prie jaunosios puokštės priderintu gėlės žiedu.

Vestuvių tradicijos - vestuvinio torto pjaustymas
R E K O M E N D U O J A M E
Menas iš spalvoto popieriaus

..... Įdomūs meno kūriniai iš spalvoto popieriaus..

Kaip megzti pirštuotas pirštines?

..Pirštuotos pirštinės mezgamos 5 virbalais apskritai, norimu raštu ar tiesiog lygiuoju raštu arba su ornamentu arba be jų. Vienai porai pirštuotų pirštinių, mūsų pavyzdžiu, reikėjo ~ 70 g. siūlų. Bet,

Sudoku

.... sudoku - tai japoniški skaičių galvosūkiai, puiki mankšta smegenims, lavina loginį mąstymą, patartina spręsti ir mažiems ir dideliems :)

  IDĖJOS, patarimai | Viskas tik vestuvėms ir apie jas

• 2019 Gegužės 24 d. Penktadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Gerardas , Gina , Joana , Vena , Venė , Veneranda , Ventūra , Vilimantas , Vilimantė , Vilmantas , Vincentas , Žana , Žaneta,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Festivalis-konkursas RUMSHK’14..... Festivaliui-konkursui RUMSHK’14 vis labiau artėjant, skelbiame naujienas! Džiaugiamės, kad sulaukėme nemažą kiekį dalyvių konkurse, kas rodo,kad festivalis-konkursas RUMSHK įgauną pagreitį ir ......

Kalendoriai atsispausdinimui 2019-iesiems metams..... 2019-iesiems, rudosios žemės kiaulės (šerno) metams, ir šiemet paruošėme kelis kalendoriaus variantus - tiesiog nusikopijuojate, atsispausdinate ir žingsniuojate per kiaulės metus :))...

2019 m. nedarbo dienos..... tad, kiek laisvų dienų turėsime 2019-aisiais metais? Pasirodo, kad 2019-aisiais turėsime 4 „ilguosius savaitgalius“ ir 1 SUPER trumpą... ...

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų, ar tiesiog, norėtute pasidalinti mintimis - brūkštelkit mums :))

Melagių dienos atvirukai..... gražūs e-atvirukai melagių (balandžio 1-osios) proga, tinkantys linksmiems draugams bei priešams :)
Žaidimas su rankų šešėliais..Šešėlių magija arba tiesiog, šešėlių pasaulis - susikurk zooparką namuose. Tam reikės tamsos, stalinės lempos, kurią galėtum nukreipti taip kad susidarytų ant sienos šešėliai ir.. žinoma, rankų..
Kalėdinės dekoracijos iš vaisių..... įvairių žaisliukų iš iš vaisių, prieskonių bei riešutų rinktinė kolekcija arba tiesiog, rinktinės originalios bei įdomios idėjos kalėdinėms dekoracijoms..