Jūs esate »» Pradžia » Nuotaikai » Anekdotai ir juokeliai

 Filtruoti »» Juokelių temos • Anekdotų temos » Naujas » Trumpi » Ilgi » Visi kiti

Mūsų skrynelėje anekdotų yra » 1558

Atsiųskite anekdotą ir Jūs!
Mūsų tikslas kuklus.. kitais metais skrynelę papildyti iki 2023 anekdotų
AČIŪ :)))

Akimirkos anekdotai

Mergina skundžiasi draugei:
– Aš net nežinau, kas blogiau – tai, kad iš savo vaikino gavau SMS: AS TAVE PALIEKU, ar po poros minučių dar viena mano vaikino SMS: NEPYK TAI BUVO SKIRTA NE TAU?

Anekdoto nuolatinis adresas • Tema » Anekdotai apie draugus • Patalpino » Admin
Vieno gen. Direktoriaus laiškas kitam gen. Direktoriui:
"Ryšium su Jūsų primygtinu reikalavimu apmokėti įsiskolinimus pranešu, kad, atsižvelgus į ekonominę situaciją ir pasaulinę krizę, įsiskoliniimų apmokėjimas mūsų organizacijoje vyksta sekančių būdu: visos sąskaitos faktūros, skolų, komunalinių paslaugų ir atlyginimų kvitai dedami į vieną krūvą, gerai išmaišomi ir kas mėnesį traukiami trys nugalėtojai apmokėjimui. Jiegu Jūs dar kartą tokiu tonu pareikalausit apmokėti sąskaitas - jūsų faktūros loterijoje nebedalyvaus."

Anekdoto nuolatinis adresas • Tema » Anekdotai apie krizę • Patalpino » Admin
Lipa karvė į medį.
Varna: Tu kur?
Karvė: Ai va lipu obuoliu ėst...
Varna: Tai kad čia liepa!
Karvė: Su savim turiu...

Anekdoto nuolatinis adresas • Tema » Anekdotai apie paukščius • Patalpino » Admin


Dar daugiau juokelių..

16 būdų praskaidrinti kasdienybę..... 14. Pasiimdamas pinigus iš bankomato, garsiai šaukite - Bingo! Aš laimėjau! Aš laimėjau! Jau trečią kartą!!!!
Orginaliausia pavardė Lietuvoje..... pavardė žmogui itin svarbi, ji lydi visur ir visada. Jei pavardė keista, iš tikrųjų sunku susigyventi, bet, turbūt nieks nepaneigs išskirtinė pavardė turi ir tam tikro žavesio
Juokeliai..... su šypsena veide, juk gyvenasi lengviau.. argi ne taip?
Kaip atpažinti kiaulių gripą?..... liga prasideda staigiai, skauda galvą ir akių obuolius, padidėja temperatūra, “laužo”
Anekdotai - Kaip gyveni?..... Kaip gyveni? Kaip gilė: nežinai koks vėjas ir kur tave nupūs, kokia kiaulė tave suės, o pasiskųsti nėra kam - aplink vieni ąžuolai..
Velykiniai juokeliai, anekdotai..... Atsibunda Petriukas ryte, tėvai išėję jau į darbą. Nueina jis į virtuvę ir randa keptuvėje du keptus kiaušinius. Šalia guli raštelis nuo mamos: "Petriuk, čia tavo" :))

! Nauja tema !
Eurovizijos naujienos