» Valio

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Atėjo kartą mergina į svečius pas savo draugę; abiems jau netoli trisdešimties. Atėjo apie devintą vakaro, pasėdėjo, paplepėjo, kažko išgėrė lašelį, žodžiu, skirstytis susigriebė jau po vidurnakčio. Ir, nors jų namai buvo netoli vienas nuo kito, tiesioginio matomumo zonoje, tačiau tarp jų plytėjo laukinė, krūmais apaugusi, dykvietė. Nusprendė jos eiti dviese iki vidurio, o ten išsiskirti, tipo, jei kas atsitiks su viena jų, tai ji šūktelės, o draugė į pagalbą atskubės.

Na, priėjo. Stovi, atsisveikina, tarška dar neatsišnekėjusios. Staiga iš krūmų išlenda kažkoks diedas, čiumpa vieną už rankos ir į krūmus. Jai iš baimės rankos-kojos net nutirpo. Bet prisiminė, kad reikia šaukti, tai ir pradėjo rėkti kažką, kas ant liežuvio pasipainiojo. Diedui žandikaulis atvipo, metė jis ją ir dingo, tik krūmai sutreškėjo.

Išlenda ji atgal, o draugė jos kvatoja už pilvo susiėmusi, kosmetika išskydusi, kvapo atgaut negali, žodžiu, juoko isterija ištiko.

Pirmoji įsižeidė: "Kokia tu vis dėlto klizma - aš šaukiu, o tau juokas!"
O draugė sako:
- O tu bent supratai, ką šaukei?
- Ne ...
- Tu šaukei "Valio-o-o!!!"

• 2020 Vasario 26 d. Trečiadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Alė, Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alis, Alisa, Alius, Almyra, Aurimė, Izabelė, Joginta , Jogintas , Jogintė , Sandra ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Pasakos mažiesiems
Eilėraščių skrynelė
Foto galerija
Schemos siuvinėjimui kryželiu

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai apie šv. kalėdas..... Vakar Kalėdos atėjo, dar ir šiandien pabus, nepabusk nuo šalto vėjo, kurį parnešiau į namus...
Faktai apie savaitės dienas..... Pirmadienis, antradienis... šeštadienis, sekmadienis ir vėl pirmadienis.. dienos sukasi, o ar žinote ką slepia kiekviena savaitės diena? šiek tiek faktų, faktelių :)
E-atvirukai TIK moterims..... gražūs ir šilti e-atvirukai, skirti tik moterims įvairiausiomis progomis ir bet kokiam skoniui - sveikink ir būsi pasveikintas :))