» Valio

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Atėjo kartą mergina į svečius pas savo draugę; abiems jau netoli trisdešimties. Atėjo apie devintą vakaro, pasėdėjo, paplepėjo, kažko išgėrė lašelį, žodžiu, skirstytis susigriebė jau po vidurnakčio. Ir, nors jų namai buvo netoli vienas nuo kito, tiesioginio matomumo zonoje, tačiau tarp jų plytėjo laukinė, krūmais apaugusi, dykvietė. Nusprendė jos eiti dviese iki vidurio, o ten išsiskirti, tipo, jei kas atsitiks su viena jų, tai ji šūktelės, o draugė į pagalbą atskubės.

Na, priėjo. Stovi, atsisveikina, tarška dar neatsišnekėjusios. Staiga iš krūmų išlenda kažkoks diedas, čiumpa vieną už rankos ir į krūmus. Jai iš baimės rankos-kojos net nutirpo. Bet prisiminė, kad reikia šaukti, tai ir pradėjo rėkti kažką, kas ant liežuvio pasipainiojo. Diedui žandikaulis atvipo, metė jis ją ir dingo, tik krūmai sutreškėjo.

Išlenda ji atgal, o draugė jos kvatoja už pilvo susiėmusi, kosmetika išskydusi, kvapo atgaut negali, žodžiu, juoko isterija ištiko.

Pirmoji įsižeidė: "Kokia tu vis dėlto klizma - aš šaukiu, o tau juokas!"
O draugė sako:
- O tu bent supratai, ką šaukei?
- Ne ...
- Tu šaukei "Valio-o-o!!!"

• 2019 Rugsėjo 17 d. Antradienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Hildegarda , Pranas , Pranciškus , Pranė , Pranius , Pranys , Robertas , Singailas , Singailė , Sinotas , Sinotė , Sintautas , Sintautė ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Pasakos mažiesiems
Belaukiant švenčių
Foto galerija
IT konsultacijos

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Mintys apie šunis..... Šuniui nusispjauti į gražias mašinas, pinigus, didelius namus. Šuniui vis vien, ar tu esi turtingas ar vargšas. Protingas ar kvailas. Atiduok jam savo širdį ir jis tau atiduos savąją..
1980-ųjų metų poezija..... tai 1980-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti tų metų kūrybos dvasią :)
Faktai apie arbatą..... Ar žinote, kad arbata buvo atrasta Kinijoje ir atgabenta į Japoniją. Pasakojama, kad Gautama Buda atrado arbatą, kai, jam medituojant sode, krentantis lapas nusileido į jo puodelį.