» Vairuotojos pasakojimas

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Įvairių juokelių skrynelė

Pirma savaitė už vairo.
Šiandien pirmą kartą vairavau pati viena - šokas. Kreipimųsi į mane statistika:
1.k*** - 15 kartų;
2.idi*te - 27 kartai;
3.aaaa,boba.... - visi likę sutikti kelyje.
O dar nuo mano nepastebėtų stulpų susilankstė bamperis (nenoriu manyti, kad tai atsitiko parkuojantis). Aš svetima - visi važineja ne pagal tas taisykles, kurias aš išlaikiau 100 proc. Kur jas galima surasti, šitas naujas taisykles? Ir kodėl Regitroje egzaminuoja pagal pasenusias taisykles?
Iš kur aš galiu žinoti, kad jau seniai yra leista sukti i dešinę iš kairės kraštinės eismo juostos?
Pražliumbiau visą naktį.

Antra savaitė už vairo.
Viskas, aš pasiduodu!!! Niekaip negaliu suprasti naujų taisyklių logikos!
Kodėl, jei aš važiuoju 50km/h greičiu, mane sustabdo policija ir tikrina,ar kartais nesu apsirūkiusi? Kodėl, jei nėra posūkio i dešinę, visi ten suka su komentarais: išsiskėtojo, matai, sukti trukdo, idiote?! Vakar dvi valandas niekaip negalėjau išvažiuoti iš žiedo, maniau, išprotėsiu!
Ačiū supratingam policininkui: kai aš pro jį pravažiavau jau gal kokį penkioliktą kartą, jis ėmė įtarinėti kažką negero ir paaiškino, kaip išvažiuoti iš šito prakeikto labirinto.
Išvažiavimo iš žiedo autorius, sugalvojęs tas naujas taisykles, yra arba šizofrenikas, arba narkomanas...
Grįžau namo ir visą naktį gėriau.

Mėnuo už vairo.
A! Na, viskas logiška: pagrindinė nauja taisyklė - jei galima sulaužyti senas taisykles ir jei netoliese nėra policijos, arba turi kišenėje 100 litų - pirmyn!!! Šiandien pirmą kartą man užleido kelią - užsienietis. Vargšelis, po manęs dar pralindo septyni išradingi lietuvių berniokai. Geriausias būdas paerzinti tuos berniokus - važiuoti kairiąja eismo juosta, laikantis visų taisyklių, užsikimsus ausis ir nesidairant į šalis...
Visą naktį bandžiau išsiaiškinti naująsias važiavimo žiedu taisykles.

Pusė metų už vairo.
Kas per kvaila transporto priemonė troleibusas!!! Išeini kokiai valandai, grįžti - stovi už tavo automobilio kokie penki, o vairuotojai bamba:
"K***!... Idi*tė!... Boba!"
"Pac*kas, idi*tas, atšok, supratai? Mano vyras banditas, tuoj aš jam kaip paskambinsiu, atvažiuos ir šitą tavo troleibusą tau į u*pakalį sukiš, galėsi vaikščioti ir ūsais kraipyti!"- atšaunu. Su jais reikia griežtai.
Dėl važiavimo žiedu irgi išsiaiškinau. Viskas, pasirodo, labai paprasta: reikia numatyti, koks yra nelogiškiausias būdas išvažiuoti iš žiedo, ir mauti ta kryptimi - neapsiriksi.
Naktį puikiai išsimiegojau.

Metai už vairo.
Na, ko čia velkiesi 60km/h greičiu, seni? Pasiimk tą savo trofejinį žiguliuką ir varyk ant šaligatvio, ant jūsų abiejų tikrai niekas neužpyks.
Ga*dy! Atšok, gerai? Aš savo puse važiuoju.
Atleiskit, vaikinai, bet man i dešinę! Lai...lai....lai...
O tu čia ko sustojai?! Leisk pravažiuoti! Aaaaaaaaaaaa, boba.....

[Toks va tas gyvenimas - pasakojo vairuotoja Džesika ]

• 2019 Rugsėjo 20 d. Penktadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Eustachas , Eustachijus , Eustakas , Eutalė , Eutalija , Fausta , Kolumba , Tautgirdė , Vaišgantas , Vaišgina , Vaišginas , Vaišginė , Vaišgirda , Vaišgirdas , Vaišgirdė , Vaišius , Vaišnius , Vaišnoras , Vaišnys , Vaišys , Vainora , Vainoras , Vainorė , Vaižgantas ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Eilėraščių skrynelė
Foto galerija
Pasakos mažiesiems
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Belaukiant švenčių

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Kiaušinių dekoravimas nagų laku..... dar vienas kiaušinių marginimo būdas, kuris geriau tiktų ne tiems kiaušiniams kuriuos valgysite, bet tiesiog tiems kurie bus panaudoti žaidimams, sakykim ridenimui lauke ar pan..
Eilėraščiai apie gyvūnus..... Turiu aš paukščių didelius pulkus, Didžiausių grifų, sakalų, erelių; Ištiesę spindinčius, žvalius kaklus, Dangaus erdvėn laisvi jie kelias...
1981-ųjų metų poezija..... tai 1981-aisiais metais sukurti eilėraščiai, esantys mūsų archyve.. siūlom paskaityti ir pajusti tų metų kūrybos dvasią :)