» Studento Dimos istorija

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Tai įvyko audringaisiais studentavimo laikais. Tais laikais, kai jie gėrė viską, kas geriama ir dulkino viską, kas tik juda. Turėjo Dima draugę, kuri gyveno bendrabutyje, ir pas kurią retkarčiais į svečius užsukdavo. Ir štai vieną vakarą, po eilinio užgėrimo, ne visai blaivus Dimičius įvairuoja į bendrabutį ir, tiesiogine to žodžio prasme, keturpėsčias įšliaužia į savosios merginos kambarį. Panelė, pamačiusi, kokiame stovyje jos brangusis svečias, baisiausiai pasipiktina ir pasišalina į gretimą kambarį pas savo draugę.

Dimičiui neliko nieko kita, kaip tik užvirsti ant tuščios draugės lovos ir ramiai užmigti. Tolimesni įvykiai vystėsi daugiau, nei sparčiai. Dima pabudo nuo triukšmo už lango. Net būdamas nepakaltinamoje būsenoje, jis supranta, kad kažkas lipa lietvamzdžiu aiškiu tikslu patekti į viršutinį aukštą. Galų gale tas "kažkas" prisliuogia iki lango, gana greitai atidaro jį ir įvirsta į tą patį kambarį, kuriame prisiglaudė mūsų apsvaigęs draugas. Sprendžiant iš užtikrintų nepažįstamojo judesių, takelis į Dimos draugės kambarį buvo jau seniai pramintas. Kol Dima tyliai stulbsta, "ateivis", netardamas nė žodžio, greitai nusirengia ir šoka į šiltą patalą. Reikia, žinoma, suprasti, kad tuo metu jau buvo visiškai sutemę, todėl ką nors įžiūrėti kambaryje, nebuvo jokios galimybės. Toliau veiksmas vyko visiškoje tyloje.

Nepažįstamasis, patekęs į lovą, čiumpa gulinčio ant nugaros Dimos ranką ir uždeda ją sau ant PI*PALO.

Pauzė.

Dima, nesugalvojęs nieko geresnio, savo ruožtu paima gulinčio ant nugaros nepažįstamojo ranką ir uždeda ją...ant SAVO PI*PALO.

Pauzė.

Svečias pašoka iš lovos, akimirksniu apsirengia, atidaro langą ir kaip kulka nulekia lietvamzdžiu žemyn.

• 2019 Rugsėjo 16 d. Pirmadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Edita , Eufema , Eufemija , Jogintė , Kamilė , Kiprijonas , Kornelija , Kornelijus , Kornelis , Liaudvilas , Liaudvilė , Liaudvyda , Liaudvydas , Liaudvydė , Liudmila , Pimė , Rimgaudas ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Foto galerija
Schemos siuvinėjimui kryželiu
Belaukiant švenčių
IT konsultacijos

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Eilėraščiai apie Vilnių..... Čia kur Vytautas Didysis mus ir Vilnių gynė, Bus per amžius, kaip ir buvus, Lietuvos tėvynė!
Kaip sukurti mandalą?..... ar žinote, kad mandala - puiki atsipalaidavimo priemonė, tad dirstelkime kaip ją susikurti.. ir po to išbandykite, tai itin smagu
Mįslės keturgyslės.... paspėliokime.. Visai patogiai padarytas, niekur nesugadintas, bet kasdien turi būt pataisytas. Kas? (18 mįslė - atsakymas tenais)