» Saldainis

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Dirba mūsų kontoroje viena jauna mergina. Pavardė jos normali, o vardas tai tiesiog puikus – tiksliai sutampa su tokių labai skanių latviškų saldainių pavadinimu. Tai štai, darbe gimtadienį jos šventėm. Su humoru pas ją viskas tvarkoje, todėl atsinešė maišelį ji nemažą tų saldainių, kurių pavadinimas labiausiai tiko tokia proga. Didesnę dalį išdėjo ant stalo, o kitus paliko tokiame pagalbiniame kambarėlyje (ne iš godumo, o tam, kad ilgesniam laikui pratęsti malonumą).

Pasėdėjom, suvalgėm viską, taip pat išgėrėm nemažai į sveikatą kaltininkės. Niekas nė nepastebėjo, kad kažkas atnešė ant stalo likusius saldainius, o atnešusysis taip pat tuojau pamiršo apie juos.

Atėjo laikas kavos išgerti, kolektyvas jau įšilęs, linksmi visi. Siunčia varduvininkę, kad atneštų dar saldainių (sėdėjo ji arčiausiai prie to pagalbinio kambarėlio). Nueina ji į kambarėlį ir šaukia iš ten, kad nėra seniai jokių saldainių, matyt jau paėmė kažkas.

O po to: "Radau!!!"

Išbėga visa švytinti iš džiaugsmo, su vienu vieninteliu saldainiu aukštai iškeltoje rankoje ir garsiau už visą turgų šaukia:
"Kas nori ...(saldainio pavadinimas yra jos vardas)?!"
Akimirka tylos. Po to sprogimas. Visi, kas ant kėdžių prieš tai sėdėjo, kvatodami nuvirto ant grindų..

• 2020 Vasario 21 d. Penktadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Eleonora , Feliksas, Kęsgaila , Kęsgilas , Kęstas , Kęstautas , Kęstautė , Kęstė , Kęstutė , Kęstutis , Kęstys , Kęsvilas , Kęsvilė , Kęsvina , Kęsvinas , Kęsvinė , Leonora , Lionė , Nora , Žemyna,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Schemos siuvinėjimui kryželiu
Pasakos mažiesiems
Belaukiant švenčių
Eilėraščių skrynelė
IT konsultacijos

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Šv. Valentino diena.....Valentino dienos šaknys siekia be galo tolimus laikus. Istorija mini du šventuosius Valentinus
Faktai apie dinozaurai..... Ar žinote, kad 1800 m. JAV Konektikuto upės slėnyje aptikti pirmieji suakmenėję dinozaurų pėdsakai.
Aleksoto tiltas..... Tai tiltas per Nemuną Kaune (greta santakos su Nerimi), jungiantis Aleksotą su Senamiesčiu. Aleksoto pusėje, prie tilto, veikia Aleksoto funikulierius – vienas iš dviejų Kauno keltuvų bei vienas i