» Pragaro vizija - Hellnetas

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Juokingos istorijos

Brangieji, mirsime visi, tik neaišku kada ir kaip, tačiau didžioji mūsų dalis be jokių abejonių bus užkarti ant vargšo Liuciferio sprando Pragare. Nereikia tik pradėti verkšlenti: kaip aš noriu į rojų, kaip aš noriu pas Petrą (pas Jėzų niekas ten neleis, nebent sumokėsi, aišku...)... Kaip liaudis sako "rojuje oras geras, bet pragare - kompanija".
Pragaras yra didžiulė institucija, korporacija, "enterpraisas", firma, ministerija ar "Microsoftas" - kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Jo galva yra Jo Pragarencija Liuciferis, kuriam besąlygiškai paklūsta visi velniai, o velniams - visi nusidėjėliai. Kadangi Liuciferis jau sukriošęs seniokas (šitiek metų pragyveno, o dar kojų nepakratė!), jam reikia užvadėlių ir padėjėjų. žemėje situacija tokia, kad čia visą gyvenimą yra ruošiamasi tarnauti ir padėti Liuciferiui: mokomasi meluoti, apgaudinėti, plauti pinigėlius, nulaužinėti kompiuterius ir jų sistemas, žodžiu, kenkti visiems, kiek tik galima daugiau, nes tikrai ne visi pateks pas Liuciferį. Dabar jau darosi aišku, kas bus jo kairieji, o kas dešinieji kojų pirštai (svetimų rankų Liuciferiui nereikia): žurnalistai ir gerieji kompiuteriautojai. Dėl žurnalistų atstovo - "viercho" pešasi trys "asabos": australas Rupertas Murdockas, amerikietis Tedas Turneris ir italas Silvio Berlusconis. Tuo tarpu kompiuteriuotojų atstovas jau visiems aiškus ir be konkurencijos - Billas Gatesas. Pastarasis žemėje yra labai keikiamas ir nemėgstamas, tačiau Pragare jis taps tikrai svarbiu asmeniu.

Dabartinėmis VBS (viena boba sakė) agentūros duomenimis, Pragaras yra tamsi, karšta vieta, pilna baisių velnių, kurie nusidėjėlius verda smaloje. Jei tai ir tiesa, tai, kai ateis visa komanda žurnalistų ir kompiuterininkų, gyvenimas tenai turėtų iš esmės pasikeisti: - Billas su kolegomis aprūpins Pragarą kompiuteriais ir sujungęs juos visus į tinklą, sukurs Hellnetą. - žurnalistai tuo pačiu Hellnetu galės transliuoti visą pornografiją, smurtą melą, šmeižtą ir kitus dalykus, už ką jie ir pateko Pragaran. - Hakeriai ir kiti kompiuteriniai piratai ir toliau varys propagandą ir laužys žemės kompiuterinius tinklus (greitai ir bažnyčiose bus internetas, o tai puiki vieta helneto išėjimui į žemę). - Liuciferis bus laimingas, kadangi bent senatvėje galės susipažinti su naujausiomis technologijomis, kuriomis naudodamasis galės parašyti el. pašto žinutes Dievui į rojų, nes dalis kompiuteriautojų per klaidą gali atsidurti ir tenai ir sukurti Heavenetą arba Edenetą, ar tiesiog Rojnetą.
Kadangi helnetas bus gana populiarus, pačios pagrindinės svetainės bus šios:
hhh.lucifer.hl - (čia HHH reiškia Hell Hell Hell, o .hl - vieną iš helneto galūnių) Jo Pragarencijos puslapis
hhh.*kekšė*.hl - nekaltųjų mergelių choras
hhh.mafia.hl - gerbiamieji finansininkai
hhh.tabloid.hl - didžiausias Pragaro dienraštis
hhh.vodka.hl - didžiausias prekybos centrų tinklas
hhh.sex.hl - kultūros ir meno šventovė
ir t.t.
bus ir lietuviškų puslapių:
hhh.purvasklaida.pr (čia trumpinys .pr reiškia tiesiog pragarą) - lietuviškas žurnalistų puslapis
hhh.mes_prie_lovio.pr - Seimo pensininkų puslapis
hhh.vytautas.pr - iškilių asmenybių puslapis
hhh.krepsinis.pr - kokie lietuviai be krepšinio? žaidimų puslapis
ir t.t.
Prognozės, aišku, minimalistinės, todėl galite būti ramūs, kad Pragare padėtis bus kur kas geresnė, negu čia pavaizduota.


Na štai ir rodos viskas, prašė parašyt, tą ir padariau ...
Aš dar neapsisprendžiau ten eiti ar ne, o Jūs? šiaip ar taip, yra posakis "Susitiksim Pragare - iki pasimatymo!"


[Istorija gauta į el. paštą. Laima ]

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Faktai apie augalus..... Ar žinote, kad tikrieji braškės vaisiai yra maži geltoni grūdeliai uogos paviršiuje. Raudonas minkštimas tėra žiedsostis.
Gražūs žodžiai vestuvių proga..... Ženkit saulėtu gyvenimo taku, Skinkit pačius gražiausius žiedus, Neškit džiaugsma ir laime vienas kitam. Ir būkit neišskiriami draugai - amžini draugai!
Gražūs žodžiai, tinkantys krikštynoms..... Būk tiesa, kad Tavimi tikėtų... Būk geras(a), kad tave mylėtų. Būk ugnim, kad per lietų