» Patarimai vairuotojams

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

1.Tarkim, Jūs sėdite mašinoje ir bandant pajudėti iš vietos Jūs pastebite, kad nėra vairo, pedalų, valdymo panelės, priekinės pussferės apžvalga apsunkinta pašaliniais daiktais. Turbūt Jūs atsisėdote į galinę sėdynę, persėskite į 1 eilėje esančius krėslus.
2.Tarkim, kad Jūs važiuojate savo keliu, o visos kitos mašinos važiuoja priešpriešais Jums viena po kitos ir signalizuoja Jums. Vardan solidarumo pasignalinkite ir Jūs, taip pat įjunkite ilgąsias šviesas. Jeigu šie simptomai nepadeda sustokite ir paklauskite pirmo pasitaikiusio policininko, ar tai ne Anglija.
3.Tarkim, kad tai ne Anglija, tada pasukite vairą kiek dešiniau ir toliau važiuokite, jeigu Jūs pastebite, kad pėsčiųjų skaičius važiuojamoje dalyje ryškiai padidėjo, pasukite vairą kairiau, gali būti, kad Jūs užvažiavote ant šaligatvio. Tokiu būdu sukinėdami vairą kryptimi kairė-dešinė išsirinkite optimalią važiavimo trajektoriją.
4.Tarkim, kad Jus pastoviai lenkia kiti automobiliai. Atidarykite dureles ir išlipkite tam, kad įsitikintumėte, kad tikrai nestovite vietoje ir ar nėra kokių nors daiktų, trukdančių Jūsų transporto priemonės judėjimui į priekį. Jeigu Jūs įsitikinote, kad Jūsų mašina vietoje nestovėjo, pasivysite ją pakeleivingu transportu.
5.Tarkim, kad Jums nuleido ratą. Sustabdykite mašiną ir paieškokite bagažinėje atsarginio rato ir pompos. Jei vietoj šių daiktą bagažinėje aptikote krūvą kažkokių geležų, vietomis šiek tiek primenančių vidaus degimo variklį - sveikiname, pas Jus zaporožietis.
6.Tarkim, kad Jus truputį gąsdina Kelių Eismo taisyklių daugumas ir įvairiapusiškumas. Atkreipkite į tai dėmesį rinkdamiesi savo automobilį. Kuo didesnė Jūsų mašina, tuo mažiau taisyklių Jums parašyta.
7.Tarkim, kad Jūs vairuojate savo transporto priemonę neblaivus ir Jus bando stabdyti kelių policija. Greitai peršliauškite ant galinės sėdynės ir pabandykite užmigti. Po 24 val. drąsiai galite tęsti savo kelionę.
8.Tarkim, kad Jums automobilyje sugedo "prikurivatelis". Staigiai atsikratykite savo transporto priemone - mašina be "prikuritelio" niekam nereikalingas metalo gabalas.
9.Tarkim, kad priešais Jus važiuoja automobilis su ženklu "M". Išgąsdinkite jį netikėtai įjungdami šviesos ir garso signalus. Tokio tipo automobiliai po tokio veiksmo labai gražiai nušoka į griovį.
10.Tarkim, kad Jūs nesate tikras savo jėgomis. Atsiminkite, kad kelyje galioja nerašyta taisyklė "Galvok už kvailius!" Taip kad Jums nereikia ypatingai laužyti galvos, tegul tai už Jus daro kiti.

• 2021 Sausio 16 d. Šeštadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcelius, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgedas, Norgedė, Norgėlas, Norgėlė, Norgilas, Norgilė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Pasakos mažiesiems
Eilėraščių skrynelė
IT konsultacijos
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Foto galerija

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Spalvotos katės..... kai kačių šeimininkai pameta protą.. tad, kačių savininkų keista išmonė, o gal tiesiog kvailystė
Kam priklauso Antarktida?..... pasirodo klausimas nėra toks kvailas. Jei juokais, Antarktida priklauso pingvinams ir mokslui. Jei rimtai
Proto mankšta - pasimankštiname?..... ... įdomių galvosūkių, mįslių rinkinukas - proto mankštai, tad "palaužykime" galvas, juk pavasaris :)