» Patarimai vairuotojams

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

1.Tarkim, Jūs sėdite mašinoje ir bandant pajudėti iš vietos Jūs pastebite, kad nėra vairo, pedalų, valdymo panelės, priekinės pussferės apžvalga apsunkinta pašaliniais daiktais. Turbūt Jūs atsisėdote į galinę sėdynę, persėskite į 1 eilėje esančius krėslus.
2.Tarkim, kad Jūs važiuojate savo keliu, o visos kitos mašinos važiuoja priešpriešais Jums viena po kitos ir signalizuoja Jums. Vardan solidarumo pasignalinkite ir Jūs, taip pat įjunkite ilgąsias šviesas. Jeigu šie simptomai nepadeda sustokite ir paklauskite pirmo pasitaikiusio policininko, ar tai ne Anglija.
3.Tarkim, kad tai ne Anglija, tada pasukite vairą kiek dešiniau ir toliau važiuokite, jeigu Jūs pastebite, kad pėsčiųjų skaičius važiuojamoje dalyje ryškiai padidėjo, pasukite vairą kairiau, gali būti, kad Jūs užvažiavote ant šaligatvio. Tokiu būdu sukinėdami vairą kryptimi kairė-dešinė išsirinkite optimalią važiavimo trajektoriją.
4.Tarkim, kad Jus pastoviai lenkia kiti automobiliai. Atidarykite dureles ir išlipkite tam, kad įsitikintumėte, kad tikrai nestovite vietoje ir ar nėra kokių nors daiktų, trukdančių Jūsų transporto priemonės judėjimui į priekį. Jeigu Jūs įsitikinote, kad Jūsų mašina vietoje nestovėjo, pasivysite ją pakeleivingu transportu.
5.Tarkim, kad Jums nuleido ratą. Sustabdykite mašiną ir paieškokite bagažinėje atsarginio rato ir pompos. Jei vietoj šių daiktą bagažinėje aptikote krūvą kažkokių geležų, vietomis šiek tiek primenančių vidaus degimo variklį - sveikiname, pas Jus zaporožietis.
6.Tarkim, kad Jus truputį gąsdina Kelių Eismo taisyklių daugumas ir įvairiapusiškumas. Atkreipkite į tai dėmesį rinkdamiesi savo automobilį. Kuo didesnė Jūsų mašina, tuo mažiau taisyklių Jums parašyta.
7.Tarkim, kad Jūs vairuojate savo transporto priemonę neblaivus ir Jus bando stabdyti kelių policija. Greitai peršliauškite ant galinės sėdynės ir pabandykite užmigti. Po 24 val. drąsiai galite tęsti savo kelionę.
8.Tarkim, kad Jums automobilyje sugedo "prikurivatelis". Staigiai atsikratykite savo transporto priemone - mašina be "prikuritelio" niekam nereikalingas metalo gabalas.
9.Tarkim, kad priešais Jus važiuoja automobilis su ženklu "M". Išgąsdinkite jį netikėtai įjungdami šviesos ir garso signalus. Tokio tipo automobiliai po tokio veiksmo labai gražiai nušoka į griovį.
10.Tarkim, kad Jūs nesate tikras savo jėgomis. Atsiminkite, kad kelyje galioja nerašyta taisyklė "Galvok už kvailius!" Taip kad Jums nereikia ypatingai laužyti galvos, tegul tai už Jus daro kiti.

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Didysis Gizos sfinksas..... mes pasitarėme ir nusprendėme, kad tai ko gero viena iš labiausiai bučiuojamų skluptūrų pasaulyje.. kaip? ar pritariate mūsų nuomonei
Juokingos žmonių mimikos..... kitaip sakant... tiesiog fotografų užfiksuota juokinga veido išraiška
Kaip išsirinkti kalėdinę eglutę?..... Eglutės šviežumą galima patikrinti nulaužus mažą šakelę. Jei ji lūžta lengvai ir traška, vadinasi, eglė sausa ir buvo nupjauta dar prieš mėnesį iki švenčių, arba jai pakenkė staigūs temperatūros s