» Patarimai troleibuso keleiviui

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

Pagrindinis: Jei negali nevažiuoti troleibusu, tai ir nevažiuok. O jei jau visgi.. tenka pasinaudoti šiuo keistu daiktu, laikykis sekančių taisyklių:

1. Stenkis įlipti į troleibusą dar transporto mazge. Tada turėsi nors miglotą galimybę išsikovoti sėdimąją vietą, kitaip vadinamą kėde. Tvirtas kėdės perimetras iš karto suteikia tau pranašumą troleibusiniuose karuose dėl išlikimo.

2. Jei atsisėdęs nori ramiai sėdėti ar net snausti, sėsk į galą. Ten pavojų žymiai mažiau - nebent gali apvemti koks sublogavęs vamzdyje gyvenantis keleivis ar duoti per fasadą savimi pasitikintis penkiolikmetis (vyresni banditai paprastai važinėjasi nuosavomis mašinomis, saugodami savo kaulus nuo troleibusinių košmaro).

3. Jei aplinkybės susiklostė nepalankiai ir teko atsisėsti priekyje, pasiruošk dvasinei ir fizinei kovai su beveide armija invalidų, pensininkų ir prijaučiančių. Tau prireiks neregėtos dvasinės stiprybės ir susitelkimo atsispirti jų graudenimams, maldavimams, grasinimams ir kitokiems poveikio metodams, kuriuos minėti asmenys paprastai naudoja siekdami priversti sėdintįjį atsistoti (pavykus jų dviveidiškumas išryškėja kaip ant delno - vos atsilaisvinus vietai jie mikliai ją užima patys).

4. Kaip maro venk naujo modelio troleibusų. Jie pasižymi tuo, kad turi atskirą tvirtą stūmoklį kiekvienai durų pusei. Troleibuso keleivių kiekiui viršijus kritinį, tvirtasis stūmoklis desperatiškai stengiasi uždaryti
duris, kas paprastai baigiasi stūmoklio lūžimu ir dvigubai kritiniu keleivių kiekiu paskui žuvusįjį važiuojančiame troleibuse, kas savo ruožtu iššaukia dar vieną stūmoklio lūžimą ir... Kaip supratote, tai panašu į grandininę reakciją. Neužilgo pusė miesto eina pėsčiomis (ką protingi piliečiai daro iš pat pradžių).
Tuo tarpu senieji troleibusai yra labiau pritaikyti lietuviškam gyvenimo būdui. Jų durys esant perkrovai tiesiog nepajėgia užsidaryti, ir paslaptingo autostabilizatoriaus poveikio dėka keleivių masė būna priversta pati sumažėti iki žemiau kritinės. Dalis vos netapusių keleiviais asmenų lieka laukti sekančio keturračio įtaiso, tačiau laimingieji sėkmingai pasiekia tikslą (arba, kaip buvo anksčiau pastebėta, važinėjasi ratu).

5. Jei tavo pavardė atsitiktinai Pavarotti arba tiesiog nori išsirėkti - mauk tiesiai į troleibuso pradžią. Ten visada lygiagrečiai rutuliojasi bent trejetas ugningu konfliktų. Gali prisijungti prie bet kurio iš jų ar prie. visų kartu - esmės tai nekeičia, užsiėmimo turėsi bent valandai.

6. Niekada nesitikėk sulaukti troleibuso greitai.

7. Niekada nesitikėk sulaukti troleibuso.

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Špicai..... Špicai- ypač dekoratyvūs, lengvi, judrūs ir žaismingi šuneliai, turintys žavingą išvaizdą ir stiprią sveikatą. Praeiviai pamatę špicą, dažniausiai jį pavadina lapiuku ar meškiuku.
10 mūsų klausimų European Hit Radio muzikos redaktoriui..Mūsų radijas groja tik tas dainas, kurios yra oficialiuose Europos šalių singlų topuose. Tai – dainos, kurias įvertino pinigais milijonai europiečių. Taip pat grojame tas dainas, kurias pristato...
Judith Braun menas..... Judith Braun menas - menininkė savo fantaziją, visa ta žodžio prasme, pavaizduoja pirštais. Ir tai atrodo gan įspūdingai... :))