» Patarimai šeimininkams. (Kad neskriaustų šeimininkės)

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

Maistas: vartytojo instrukcija

Maisto pirkimas.
- Maistas paprastai perkamas specialiose parduotuvėse. Maistas būna skystas, kietas ir šiaip sau. Sudėtingiausia pirkti "šiaip sau" maistą, todėl, kad jis tepasi. Kai kuris maistas būna labai brangus.
- Jei nesate įsitikinęs, kad ketinate pirkti teisingą maistą, paprašykite paragauti. Jeigu paragauti duoda, paprastai tai reiškia, kad maistas teisingas. Jeigu paragauti neduoda arba keistai į jus žiūri, tai gali reikšti viena iš dviejų, - arba maistas parduodamas dėžutėse ir pakeliuose, kurių negalima atidaryti, arba maistas neteisingas.
- Nepirkite iš karto daug maisto, nes gali ateiti svečių.

- Skirtingas maistas skirtingai matuojamas, - litrais, kilogramais, vienetais, stiklainiais, buteliais. Kai jūsų paklaus "kiek", galite pakliūti į nepatogią padėtį, todėl geriau neatsakykite, o tik neapibrėžtai pavingiuokite pirštais ore ir sutikite su tuo, ką jums pasiūlys.
- Kai tik parsinešite maistą namo, iš karto padėkite į šaldytuvą, kad lengviau galima būtų rasti.
Neteisingas maistas gali būti pataisytas arba likviduotas, paruošus jį "moteriškai".


Kai kurie naudingi maisto paruošimo receptai

Maistas savaime Atidarykite šaldytuvą. Tai, kas ten guli, paprastai yra maistas. Pauostykite. Jeigu kvepia skaniai, paragaukite. Jei tai tikrai skanu, pabandykite suvalgyti. Jei ne, tai gali būti, kad tai neteisingas maistas, atidėkite į šalį.
Maistas porcijinis Atidarykite šaldytuvą, raskite maistą ir rankomis, peiliu (atsargiai) arba kitu įrankiu atskirkite gabalėlį. Atskirtąjį gabalėlį galite suvalgyti, o likusį maistą padėkite į vietą.
Maistas atšildytas Atidartkite šaldytuvą ir ištraukite iš anksto rastą maistą. Padėkite jį ant stalo. Bent pusvalandį vaikykite nuo maisto katę. Pastebėsite, kad paprastai atšildytas maistas būna žymiai skanesnis.
Maistas pašildytas Gabalėlį iš anksto rasto maisto (arba visą maistą, jei jūsų daug) padėkite ant įkaitusio radiatoriaus. Po dešimties-dvidešimties minučių galima valgyti. Tiesa, receptas tinka ne visokiam maistui.
Maistas su garnyru Du-tris gabalėlius skirtingo maisto sudėkite į lėkštę. Valgykite paeiliui. Galima derinti su receptais "Maistas atšildytas" ir "Maistas pašildytas".
Maistas su padažu Kietą maistą užpilkite skystu maistu.
Maistas moteriškai Pasikvieskite į svečius moterį. Padėkite jai nusivilkti. Ištarkite: "Mieloji, ar tu kartais nealkana? Ten šaldytuve buvo kažkokio maisto". Po to, kai jūsų viešnia paruoš maistą, turite pilną teisę į pusę maisto.
Maistas draugiškai Pasikvieskite į svečius draugą. Pokalbio pabaigoje lyg tarp kitko pasakykite: "Tarp kitko, drauguži, pakeliui nupirk ką nors prie arbatos".
Maistas išorinis Nueikite į svečius pas moterį. Ten jums duos maisto. Kemšant maistą, naudinga protarpiais kartoti: "Koks skanus maistas!"


Naudingos pastabos

- Nepalikite maisto ne šaldytuve, nes tada sunkiau bus jį rasti.
- Jeigu visdėlto radote maistą ne šaldytuve, būkite atsargūs, - tai gali būti neteisingas maistas, jei tik jis nebuvo rastas iš karto po svečių apsilankymo su maistu (žr. receptą "Maistas draugiškai" ).
- Kaip išimtis, maistas , kurį paliko viešnia ("Maistas moteriškai" ) ne šaldytuve, gali ten ir gulėti dienų dienas, jei tik nerasite jo anksčiau.
- Nereikia ieškoti maisto ant kelio, transporte, parodoje, poliklinikoje, lifte, apskritai ten, kur maistu nekvepia. Tokiose vietose rastas maistas paprastai būna arba neteisingas, arba svetimas.
- Jeigu maistas bėgioja, palikite jį ramybėje, gali būti, kad tai ne jūsų maistas.
- Jeigu maistas teisingas, bet neskanus, padėkite jį kuriam laikui atgal į šaldytuvą. Gali būti, kad jūs tiesiog nepakankamai išalkęs.

• 2021 Sausio 16 d. Šeštadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcelius, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgedas, Norgedė, Norgėlas, Norgėlė, Norgilas, Norgilė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Belaukiant švenčių
Foto galerija
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Pasakos mažiesiems
Eilėraščių skrynelė

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Grupė - Axom..... tai trys žavios juodaplaukės: Ina, Solveiga ir Jūratė. "Ne savanaudiškas noras išpopuliareti
Patys greičiausi pasaulyje..... Smagus video rinkinukas apie neįtikėtiną žmonių miklumą bei greitumą..
Įžymybių biografijų skyrelis (žmonės)..... Lietuvos ir pasaulio įžymybių bei žinomų žmonių gyvenimo ar biografijų faktai...