» Medicininė apžiūra

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Kai stojau į aukštąją, turėjo kandidatai į studentus pateikti sveikatos pažymą iš gydytojų komisijos. Nuvarau - pasakoja Petriukas - į polikliniką. Visus gydytojus apėjau, parašus susirinkau, liko tik pas dermatologą užsukti. Įeinu į kabinetą, o ten sėdi tokia miela, lyg iš dangaus nužengusi, gal kokių 20 metų panelė. Pasisveikinu, ji taip pat, pakviečia užeiti, prisėsti ir t.t. Pažiūri man į delnus, po to sako:

- Nusileiskite kelnes ir kelnaites.

Na, nesu buvęs anksčiau kada nors medicinos apžiūrose ir neraukiu tos medicininės išminties, bet, kaip sakoma, jei reikia, tai reikia... Nusileidžiu.

Ir štai ši nuostabi mergina savo švelnia ranka pradeda "tyrinėti" viską , kas buvo tose kelnėse. 18-mečio vaikino organizmo reakciją įsivaizduoti nesunku, o "tyrinėjimas" palaipsniui darėsi vis nuodugnesnis... Tuo momentu atsidaro kabineto durys, įeina kažkokia gydytoja ir beveik šaukia:

- Daiva, ką čia darai?!

Ir sulaukia iš koto verčiančio atsakymo:

- Mama, aš atėjau raktų nuo buto, tavęs nebuvo ir budinčioji sesuo įleido mane į kabinetą tavęs palaukti...

• 2020 Vasario 21 d. Penktadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Eleonora , Feliksas, Kęsgaila , Kęsgilas , Kęstas , Kęstautas , Kęstautė , Kęstė , Kęstutė , Kęstutis , Kęstys , Kęsvilas , Kęsvilė , Kęsvina , Kęsvinas , Kęsvinė , Leonora , Lionė , Nora , Žemyna,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Eilėraščių skrynelė
Belaukiant švenčių
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Pasakos mažiesiems
IT konsultacijos

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Vestuvės.....Vestuvės arba vedybos – ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia. Vestuvių tradicijos ir papročiai priklauso nuo kultūros..
Lanksčiausias žmogus pasaulyje Bahri Solmaz..... Kiros Hadgu yra ypatingas žmogus, galintis pademonstruoti įspūdingą lankstumą, kuris kartais sunkiai suvokiamas. „Guminis Kiros“, kaip jis dažnai yra vadinamas, beveik be akcento kalba lietuviškai
Eilėraščiai suaugusiems..... eilėraščių rinkinukas tik dideliems dėdėms ir tetos