» Medicininė apžiūra

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Neišgalvotos istorijos

Kai stojau į aukštąją, turėjo kandidatai į studentus pateikti sveikatos pažymą iš gydytojų komisijos. Nuvarau - pasakoja Petriukas - į polikliniką. Visus gydytojus apėjau, parašus susirinkau, liko tik pas dermatologą užsukti. Įeinu į kabinetą, o ten sėdi tokia miela, lyg iš dangaus nužengusi, gal kokių 20 metų panelė. Pasisveikinu, ji taip pat, pakviečia užeiti, prisėsti ir t.t. Pažiūri man į delnus, po to sako:

- Nusileiskite kelnes ir kelnaites.

Na, nesu buvęs anksčiau kada nors medicinos apžiūrose ir neraukiu tos medicininės išminties, bet, kaip sakoma, jei reikia, tai reikia... Nusileidžiu.

Ir štai ši nuostabi mergina savo švelnia ranka pradeda "tyrinėti" viską , kas buvo tose kelnėse. 18-mečio vaikino organizmo reakciją įsivaizduoti nesunku, o "tyrinėjimas" palaipsniui darėsi vis nuodugnesnis... Tuo momentu atsidaro kabineto durys, įeina kažkokia gydytoja ir beveik šaukia:

- Daiva, ką čia darai?!

Ir sulaukia iš koto verčiančio atsakymo:

- Mama, aš atėjau raktų nuo buto, tavęs nebuvo ir budinčioji sesuo įleido mane į kabinetą tavęs palaukti...

• 2019 Rugsėjo 21 d. Šeštadienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Mantrimas , Mantrimė , Mantvilas , Mantvilė , Manvilas , Manvilė , Matas , Nona , Viskintė ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Belaukiant švenčių
IT konsultacijos
Foto galerija
Eilėraščių skrynelė
E-atvirukai visiems ir kiekvienam

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Kaip elgtis, kai šalyje gedulas?..... pasirodo teisės aktai šito nereglamentuoja, tačiau visada galioja sąžinės ir moralės reglamentai
Ką vertėtų žinoti prieš dažant kiaušinius..... prieš dažant, kiaušinius patariama nuplauti muiluotu vandeniu su trupučiuku alkoholio - dažai pasiskirstys vienodžiau ir gausite gražesnius margučius..
Mergelė Gvadalupė..... pasak legendos, Gvadalupė - 1531-12-12 pasirodžiusi indėnui Chuanui Diegui, prašė pastatyti bažnyčią ir pasisakė esanti Dievo motina