» Kodėl verslininkas atleido sekretorę?

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Juokingos istorijos

Prieš dvi savaites buvo mano 45-asis gimtadienis, tačiau tą rytą aš nesijaučiau labai gerai nusiteikęs. Sėdau pusryčiauti tikėdamasis, kad žmona bus maloni, pasveikins su gimtadieniu, ir galbūt padovanos dovaną. Tačiau ji ne tik kad nepasveikino, bet netgi nepasakė man "labas rytas". Na, tiek jau to, dėl to ji ir vadinama žmona - vaikai tai jau tikrai atsimins. Vaikai atėjo pusryčiauti, tačiau nepratarė nė žodžio. Eidamas į darbą jaučiausi įskaudintas ir prislėgtas. įžengus į biurą, mano sekretorė Janet pasakė:
- Labas rytas, viršininke, sveikinu su gimtadieniu.
Pasijaučiau šiek tiek geriau - bent jau kas nors prisiminė. Dirbau iki vidurdienio. Vidurdienį Janet pabeldė į mano kabineto duris, ir pasakė:

- "žinote, šiandien tokia graži diena, ir dar jūsų gimtadienis. Eikime papietauti, tik jūs ir aš".
Aš atsakiau, kad tai gražiausi žodžiai, kokius man šiandien teko girdėti, taigi eime pietauti. Mes nuėjome pietauti. Pietavome ne ten, kur paprastai, išvažiavome į nedidelę kaimo kavinę. Išgėrėme po 2 Martini, ir mums labai patiko pietūs. Grįžtant į darbą ji pasakė: "žinai, šiandien tokia graži diena. Mes juk neprivalome grįžti į darbą, ar ne?" Aš atsakiau, kad ne, turbūt ne.

Tuomet ji pasiūlė važiuoti į jos butą. Atvykus ten, mes išgėrėme dar Martini ir surūkėme po cigaretę, o tuomet ji ištarė: "jei neprieštarauji, aš nueisiu į miegamąjį, o tada pereisime prie šio to malonesnio". Aš, žinoma, džiugiai sutikau.

Ji nuėjo į miegamąjį ir grįžo maždaug po 5 minučių........ laikydama rankose didžiulį tortą, o paskui ją ėjo mano žmona ir vaikai. Visi jie dainavo "Su gimtadieniu". O aš sėdėjau ant sofos tik su kojinėmis ir didžiule erekcija.

Patiko [1]Nepatiko [0]

Patiko Patiko Nepatiko Nepatiko

Jūsų nuomonė, mums padės tobulėti
Užsiskaitome tik vieną (pirmą) Jūsų nuomonę.
Jei turite ką plačiau parašyti.. administratoriaus el. paštas llaimaa[et]gmail.com
Nuomonių statistika ateityje bus atrandama čia

• 2022 Gegužės 25 d. Trečiadienis.

• Juodojo vandens Tigro metai (iki 2023-01-21).

• Pasveikink varduvininkus: Almanta, Almantas, Almantė, Bedas, Danutė, Evelina, Grigalius, Grigas, Magdalena, Urbonas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Schemos siuvinėjimui kryželiu
Pasakos mažiesiems
Foto galerija
Belaukiant švenčių
IT konsultacijos

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

..... Tai ilgiausias (599 m) ir aukščiausias (42 m) Lietuvos tiltas, esantis prie Lyduvėnų (Raseinių rajonas). Tiltas pastatytas Radviliškio-Pagėgių geležinkelio ruožo 50,7 km. Tiltas nutiestas per Duby
Kauno botanikos sodas.... arba Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas - įkurtas Aukštojoje Fredoje, Kaune. Veikia 2 skyriai – Ekspozicijų ir kolekcijų bei Mokslo. Mokslo skyriuje yra dendrologijos..
Eilėraščiai su vardais ir apie vardus..... Jaunutė ragana vardu Kornelija, Į savo raudonus kaip lapė plaukus. Įsegusi žalią, mirgančią žvaigždę, Joja ant žaibo ties drebančia jūra...