» Katės gydymo instrukcija

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

1. Paimkite katę ir paguldykite ją ant rankos, lyg laikytumėte kūdikį. Dešinės rankos smiliumi ir nykščiu suimkite katei iš abiejų snukio pusių. Kai tik katė išsižios, įmeskite tabletę jai į snukį. Leiskite katei ramiai susičiaupti ir nuryti tabletę.

2. Pakelkite tabletę nuo grindų, ištraukite katę iš po sofos ir pakartokite jau žinomą procedūrą.

3. Parsineškite katę iš miegamojo ir išmeskite šlapią tabletę. Iš pakuotės paimkite naują tabletę. Pasiguldykite katę ant kairės rankos, tuo pat metu ta pačia ranka stipriai laikydami ją už užpakalinių kojų. Su jėga pražiodinkite gyvūną ir dešinės rankos smiliumi įstumkite tabletę jam į gerklę. Snukį užčiauptą palaikykite 10 sek.

4. Ištraukite tabletę iš akvariumo ir nuimkite katę nuo drabužinės. Pakvieskite žmoną iš daržo. Stipriai suspauskite katę tarp kelių, tuo pat metu laikydamas jo priekines ir užpakalines kojas. Nekreipkite dėmesio į tylų Jūsų mielos katytės urzgimą. Paprašykite žmonos viena ranka palaikyti katei galvą, pats tuo metu įstatykite šiam sergančiam gyvuliui į snukį medinę liniuotę. Liniuotės pagalba „įmontuokite” tabletę ir su įsiūčiu patrinkite katei gerklę.

5. Nuimkite savo augintinę nuo karnizo ir paimkite kitą tabletę. Neužmirškite vėliau užlopyti užuolaidą ir nusipirkti naują liniuotę. Stropiai sušluokite į krūvelę statulėlių duženas nuo lentynos, kad po procedūros galėtumėte jas suklijuoti. Susukite katę į didelį rankšluostį ir paprašykite žmonos užsigulti ant jos taip, kad iš po pažasties matytųsi tik augintinės galva. Įstatykite tabletę į šiaudelį gėrimui, pieštuku pražiodykite katę ir papūskite per šiaudelį.

6. Išstudijuokite tabletės vartojimo instrukciją, kad įsitikintumėte, kad ši tabletė nepavojinga žmogui ir išgerkite stiklinę vandens, kad panaikintumėte specifinį prieskonį iš burnos. Apibintuokite ranką žmonai, šaltu vandeniu su muilu nuplaukite kraują nuo kilimo. Nuimkite katę nuo kaimyno tvoros, paimkite dar vieną tabletę. Įkelkite katę į sekciją ir uždarykite jos dureles taip, kad kyšotų tik katės galva. Desertiniu šaukšteliu pražiodykite katę. Elastingos gumelės pagalba nusiųskite tabletę tiesiai katei į gerklę.

7. Atsineškite iš garažo atsuktuvą ir prisukite sekcijos dureles ten, kur jos buvo. Prie skruostų pridėkite po šaltą kompresą ir prisiminkite, kada paskutinį kartą Jus skiepijo nuo stabligės. Išmeskite suplėšytus marškinius ir pasiimkite iš spintos kitus. Iškvieskite gaisrininkų komandą, kad nuimtų katę nuo medžio kitoje gatvės pusėje. Atsiprašykite kaimyno, įvažiavusio į tvorą bandant išvengti susidūrimo su Jūsų kate. Iš pakuotės paimkite paskutinę tabletę. Virve suriškite gyvūno užpakalines kojas su priekinėmis ir pririškite prie valgomojo stalo kojos. Sandėlyje susiraskite tvirčiausias sodininko pirštines. Nedideliu veržlėrakčiu priverskite augintinę išsižioti. Įstumkite į snukį tabletę, lydimą didžiulio gabalo jautienos file. Laikydami katės galvą vertikaliai, supilkite bokalą vandens, kad nuplautumėte tabletę į gerklę.

8. Paprašykite žmonos, kad nuvežtų Jus į greitosios med. pagalbos punktą, ramiai sėdėkite, kol daktaras sutvarstys Jums pirštus ir ranką, bei išims tabletės likučius iš dešinės akies. Grįždami namo užsukite į baldų parduotuvę ir užsisakykite naują valgomojo stalą.

9. Išsikvieskite veterinarą :)

• 2021 Balandžio 22 d. Ketvirtadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Kajus, Leonas, Leonidas, Norvaidas, Norvaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Vadimas, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgaudė, Visgeda, Visgedas, Visgedė, Visgirda, Visgirdas, Visgirdė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Foto galerija
Schemos siuvinėjimui kryželiu
Eilėraščių skrynelė
IT konsultacijos
Pasakos mažiesiems

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Ilgiausias bučinys pasaulyje..... tai 46 valandos, 24 minutės ir 9 sekundės, rekordas pasiektas Tailande, simboliškai vasario 14-ąją ...
Faktai apie liftus..... Oficialiai laikoma, kad pirmasis keleivinis liftas, kuriame buvo įrengtos kabinos apsaugos nuo kritimo priemonės, buvo įrengtas 1857 m. Niujorke.
Eilėraščiai suaugusiems..... eilėraščių rinkinukas tik dideliems dėdėms ir tetos