» Kaip ištekėti už kompiuterasto? (2)

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

III Kaip atskirti klastotę?

Pastaruoju metu kiniečių pogrindinės piratinės firmos gamina daug įvairių klastočių. Kai kurios jų net neturi pastebimų išorinių defektų – akių plyšai yra normalaus dydžio, akys ir nosis yra visiškai sisteminės raudonos spalvos. Žemiau yra pateikiami keletas testų, kurie padės atskirti tikrą daiktą nuo klastotės.

• Merginos be kompleksų gali pasinaudoti testu pačių grubiausių klastočių išbrokavimui. Paprašykite žmogaus, tvirtinančio, kad jis kompiuterininkas, parodyti savo pisiuką. Jeigu jis parodys Jums ką nors stipriai besiskiriančio nuo PC, galite duoti jam antausį ir pavaryti velniop.

• Likusi viena su tikrinamuoju ištarkite frazę "O, mama !" Tikras kompiuterininkas iš karto pasakys "Kur?..." ir ims dairytis, ieškodamas plokštės.

• Pakvieskite savo išsirinktąjį kur nors kur yra kompiuteris ir padėkite šalia kompiuterio diskelį.. Jeigu diskelis neatsidurs tuoj pat CD įrenginyje arba Jūsų partnerio kišenėje arba, jeigu jis net nepaklaus, kas tame diskelyje, tai klastotė.

• Jeigu, atsakydamas į Jūsų frazę "Brangusis, aš norėčiau, kad tu prisimintum mane visą gyvenimą!", jis tempiasi Jus ne į lovą, o prie skenerio – tai tikras kompiuterininkas.

• Kada nors likusi su juo viena, paprašykite jo išraižyti atminimui trijų raidžių žodį – int. Jeigu jis parašys INT – tai sistemininkas, jeigu parašys int – taikomųjų programų specialistas. O jeigu paklaus: "Argi tavo tokie inicialai?" – varykite jį šalin.


IV Eksploatacijos instrukcija

Naujausi mokslininkų tyrimai rodo, kad kompiuterininkai – kūrybiškos natūros. Todėl jie yra švelnūs, lengvai pažeidžiami, su jais reikia labai atsargiai elgtis. Antraip galima sugadinti gerą daiktą, arba pačiai gresia būti primuštai, arba gali įvykti sąjungos subyrėjimas (šeimyninės, o ne respublikų).

• Niekuomet neiškelkite savo interesų aukščiau už jo interesus. Jeigu Jūs norite audinės kailinukų, o jis ruošiasi už tuos pinigus nusipirkti brangią periferiją, nekelkite skandalų – jis nepasiduos. Geriau pasakykite: "Brangusis, nupirkime man kailinukus, o po to, kai aš juos apsivilksiu, galėsi padaryti iš manęs nuostabų GIFuką!"

• Pasistenkite išmokti jo kalbą. Pavyzdžiui, frazė "Tu, ką, visai jau išpendėjai prie savo kompo? Kiek galima tavęs laukti lovoje?" kompiuteriškai skamba taip: "Kodėl nereaguoji į pertraukimus? Pas mane lovoje IRQ0 tuoj visą sistemą pakabins!"

• Jeigu jis dirba, pasistenkite tuo pat metu į vieną rozetę neįjungti laidynės, elektrinio virdulio, elektrinės krosnelės, televizoriaus, skalbimo mašinos ir pan. Kompiuterininkas, neišsaugojęs savo darbo (programos), būna Baisus!!!

• Pasistenkite mintinai išmokti connect’o garsą. Tai gali Jums praversti įvairiose gyvenimiškose situacijose. Pavyzdžiui, įeina vyras į virtuvę ir reikalauja valgyti, o vakarienė dar neparuošta. Sušvilpaukite šią stebuklingą muzikinę frazę ir būsite maloniai nustebinta tuo, kaip greitai jis dings iš virtuvės, puldamas prie savojo kompiuterio.
[Kompiuterastas]

• 2020 Birželio 1 d. Pirmadienis.

• Baltosios Metalinės Žiurkės metai (iki 2021-02-12).

• Pasveikink varduvininkus: Galindė, Hortenzija, Jodaugas, Jodaugė, Jogaila, Jogailė, Jogauda, Jogaudas, Jogaudė, Jogė, Jogėlas, Jogėlė, Justinas, Juvenalis, Juvencijus, Juventa, Juventas, Jūventas, Juventinas, Konradas,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Foto galerija
Pasakos mažiesiems
Eilėraščių skrynelė
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Belaukiant švenčių

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Kalėdų simboliai..... kalėdos yra viena iš populiariausių švenčių ne tik pas mus, bet ir visame pasaulyje. Ši šventė apipinta daugybės legendų ir pasakojimų apie įvairius Kalėdų simbolius. Taigi, kokie pagrindiniai Kal
Keisčiausi kalėdiniai papročiai..... Italijoje Kalėdų Senelis mainomas Kalėdų Raganomis. Anot senovės padavimų, būtent Kalėdų naktį pakyla raganos ir kitos dvasios, jeigu šluotos nebus paslėptos visos raganos sukils į dangų į sukels
Ne už kalnų ir Velykos..... o ar numanot, kaip jaučiasi kiaušiniai prieš velykas? Pasirodo Velykos - kiaušinių baubas :))