» Kaip ištekėti už kompiuterasto? (1)

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

I Kodėl Jūsų pasirinkimas – geriausias

• Mielosios merginos ir moterys, Jūs nutarėte ištekėti už kompiuterininko? Teisingas pasirinkimas, liudijantis apie Jūsų aštrų protą ir išlavintą skonį. Šią akivaizdžią mintį pabandysime pagrįsti keliais pavyzdžiais.

• Kompiuterininkas savyje suderina geriausius žmogaus, sergančio Dauno liga, ir tolimojo plaukiojimo kapitono bruožus. Kiekvieną vakarą (išskyrus vakarus, kai jis INTELektualiai bendrauja su kitais kompiuterininkais) jis sėdi namie prie kompiuterio, tačiau tuo pat metu mintimis yra labai labai toli.

• Jeigu jis grįžo namo tuo metu, kai Jūs bendraujate su savo (arba svetimu, jokio skirtumo) meilužiu, pakanka pasakyti: "Brangusis, tai mano kolega. Jis nieko neišmano kompiuteriuose." Vienintelis nepatogumas, kurį pajusite, bus tas, kad meilužis pasiūlys kitą kartą pas jį susitikti.

• Jeigu staiga užsimanysite parūkyti arba išgerti, jis Jums to nedraus, kadangi pats tai daro nuolat.

• Jis niekada Jūsų neerzins tuo, kad vakare, kai Jūs pavargusi ruošiate vakarienę, jis guli ant sofos su laikraščiu arba spokso į televizorių. Kompiuterininkas žino savo vietą geriau už bet kokį dresiruotą šunį. Ji prie kompiuterio.

• Jums niekada nereikės sukti galvos, ką jam padovanojus per šventes. Bet kokia proga jis bus laimingas, gavęs savo mėgiamos firmos diskelių dėžutę.

• Jums nereikės ilgai kankintis vakarais, ruošiant vakarienę. Kompiuterininkai visaėdžiai.


II Kaip įgyvendinti savo svajonę.

Jeigu Jūsų pasirinktasis išlaikė visus pilnavertiškumo testus (kai kurie testai pateikti sekančiame skyriuje), tai pasiimti jį labai nesunku. Vis dėlto išdrįsiu pateikti keletą rekomendacijų.

• Atėjusi pas jį į svečius, paprašykite jo parodyti savo archyvą. Jeigu jis turi mažiau kaip 128 diskelius, tai vedyboms dar per jaunas. Jeigu jis turi daugiau 512 diskelių, tai jis arba vedęs, arba jau išsiskyręs. (Taisyklė veikia geometrine progresija. 1024 diskelių turėtojas gali būti du kartus išsiskyręs, o 2048 – tris kartus). Jeigu jis Jums parodys savo strimerį (toks prietaisas), tai, iš principo, jį galima medžioti. Tačiau, jeigu jis miksės, kad jo archyvą sugraužė virusai, arba žiurkėnai, arba kandys, arba, kad jo archyvas yra darbe, tuomet labai įdėmiai skaitykite sekantį skyrių.

• Sužinokite, kada yra mail-time jo mėgiamuose BBS-uose. Tuomet nesikankinsite dėl to, kad jis laiku nepaskambino. Jūs visuomet žinosite, kada jis Jums paskambins (paprastai – penktą ryto). Ir jis nepyks ant Jūsų už Jūsų vaikiškus pykčius.

• Vakare prieš vestuves išjunkite elektrą jo mikrorajone. Nieko baisaus, kad vestuvėse jis bus niūrus. Svarbiausia, kad jis bus vestuvėse.

• Pasistenkite praleisti medaus mėnesį vietoje, kurioje nėra elektros. Ir pasistenkite po to neliūdėti visą gyvenimą, prisiminusi šį puikų mėnesį.[Kompiuterastas]

• 2021 Balandžio 22 d. Ketvirtadienis.

• Baltojo Metalinio Jaučio metai (iki 2022-01-30).

• Pasveikink varduvininkus: Kajus, Leonas, Leonidas, Norvaidas, Norvaidė, Novaldas, Novaldė, Sotera, Soteras, Vadimas, Visgailas, Visgailė, Visgauda, Visgaudas, Visgaudė, Visgeda, Visgedas, Visgedė, Visgirda, Visgirdas, Visgirdė,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Schemos siuvinėjimui kryželiu
Foto galerija
Belaukiant švenčių
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
IT konsultacijos

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Faktai apie miegą..... Ar žinote, kad žmogus gali miegoti vidutiniškai apie tris valandas mažiau nei kiti jo primatai, pavyzdžiui šimpanzės, beždžionės ir voverės - visi šie gyvūnai turi miegoti 10 val
Justinas Marcinkevičius..... tai Lietuvos poetas, dramaturgas, vertėjas, aktyvus visuomenės veikėjas (1930-03-10 / 2011-02-16)
Peter Callesen’s menas iš popieriaus..... nuostabus menas iš popieriaus, savotiškos popierinės skulptūros arba tiesiog, pasakiški meno kūriniai