» Patarimai - kaip būti geru svečiu

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai


1. Kad šeimininkams padarytumėte gerą įspūdį, ateidami į svečius prie slenksčio paklauskite jų vardų.
2. Naudodami alkoholinius gėrimus gerai žinokite savo norma, priešingu atveju galite išgerti per mažai.
3. Būkite atsargus, atminkite, kad pavojinga zona prie šventinio stalo yra apskritimas, kurio spindulys yra lygus jūsų kaimyno kairės rankos ilgiui plius šakutes ilgis.
4. Su užmigusiu prie stalo svečiu galima pajuokauti, pvz. sukeisti vietomis jo peilį ir šakutę.
5. Jei švęsdami jau nebežinote, kur yra kairė, bet dar prisimenate, kurioje pusėje yra dešinė, tai žinokite, kad peilį reikia laikyti pirmoje rankoje iš dešinės, o šakutę - antroje rankoje iš dešinės.
6. Jeigu sėdint prie sventinio stalo, seimininkai pradeda zvilgcioti i laikrodi, dar galima ramiai sedeti, taciau jei seimininkai nukabina laikrodi nuo sienos, rodo jums pries akis ir krato ji - metas keliauti namo.
7. Jei matote jus sudominusi valgi ar g?rima, bet negalite jo pasiekti, galima siek tiek i savo puse patraukti staltiese.
8. Jei pajutote kazkieno delna ant savo kelio, neskubekite jo numesti ir pradeti garsiai piktintis, visai gali buti, kad tai jusu paties ranka.
9. Jei salia jusu prie sventinio stalo prisedo zmogus su kitokiu mentalitetu, nepergyvenkite. Isgerkite su juo ir jusu mentalitetai susilygins.
10. Jeigu seimininkai nepadejo jums peilio ar sakut?s, naudokites patikimu banku kredito kortelemis - paprasta ir patogu.
11. Jei staiga prie sventinio stalo pasijutote blogai ir negalite iseiti, paprasykite seimininku garsiau paleisti muzika ir trumpam isjungti sviesa.
12. Jei jus bandote atsigerti is savo bokalo, bet nejauciate burnoje jokio gerimo skonio, pabandykite bokala apversti 180 laipsniu kampu ir prisipildzius ji pabandyti dar karta.
13. Jei po trumpo atminties praradimo atsimerkes matote ant sienos kabancia lempa, tai reiskia, kad jus gulite ant grindu. Nesisielokit, garsiai paprasykit arciau esanciu jus pakelti ir pasodinti uz stalo, ir kad nepamirsyu pripildyti jusu bokalo.
14. Jeigu jus pajutot, kad jusu kelnes yra slapios iki pat batu, o savo rankoje bokala matote vis dar pilna, tai viskas gerai - jus neispylete brangaus gerimo ant kelniu.
15 Jei jus nubudote nuo to, kad jusu koju pirstai i kazka trinasi, o atsimerkes matote beganciu grindu vaizdus, zinokit, kad jus nesa. Kovokit su tuo: garsiai isreikskit viska, ka galvojat apie aplinkinius ir pareikalaukit, kad ipiltu dar...

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Automatinis tekstų vertimas..Automatinis tekstų vertimas - verčia tekstus iki 1000 simbolių per kartą, tad jei prisireikė vertėjo..
Eilėraščiai apie šv. kalėdas..... Vakar Kalėdos atėjo, dar ir šiandien pabus, nepabusk nuo šalto vėjo, kurį parnešiau į namus...
Faktai apie dviračius..... Teigiama, kad per savaitę dviračio pėdalus minant bent tris valandas, širdies ir kraujagyslių ligų rizika sumažėja perpus.