» Kaip pasirinkti ir ant piršto apvynioti norimą partnerį

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

1. Neieškok sau draugo toje įstaigoje kur dirbi, žinok kad dažnai tavo kolegos džiaugiasi, kad po darbo tavęs nemato, todėl palik juos ramybėje.
2. Geriausias būdas ieškoti sau draugo , tai nuvažiuok 50- 100 km nuo tos vietos, kur tu gyveni.
3. Niekada nekeliauk viena, o būtinai su drauge. Susirask nuošalėje mažutę ramią kavinę, atsisėskit prie stalelio ir užsisakyk kavos. Be abejonės, tu ten sutiksi malonų, jauną vyrą, kuris panorės us tavimi susipažinti.
4. Kada jis us tavimi susipažins ir sužinos, kad tu taip toli gyveni , jam aišku, pradės skaudėti širdį ir jis ims dūsauti. Būk stipri – tu turi jam pasirodyti nepasiekiama. Pamatysi jis sieks palekti tave į savo pusę.
5. Dabar tu privalai ir truputį sumeluoti, - pasakyk jam , kad esi našlaitė. Tai svarbu todėl, kad užkietėje viegungiai labai baidosi būsimųjų uošvių.
6. Tu taip pat neskubėk pasakyti kur dirbi - išlik truputį paslaptinga.
7. Gali sakyti jam kad nori turėti tik gerą draugą ir nieko daugiau. Tuomet jis nepaprastai panorės artimesnių santykių.
8. Stebėk, ar jis ne vėjavaikis. Jeigu ir toks, suvaidink supykusią ir neva pabėk jį palikusi.
9. Po kelių dienų, pvz. po 10, vėl atvažiuok į tą ramią, nuošalią vietelę.
10. Pasistenk, kad jis vėl tave pamatytų. Pamatęs aišku apsidžiaugs bei klausinės, kur vėl ir kada galėtų susitikti. štai tada ir gali pasakyti: “Kad ir rytoj vedybų registracijos skyriuje"..

• 2019 Lapkričio 12 d. Antradienis.

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Ašmantas , Alvė , Alvilas , Alvilė , Irvaidas , Irvaidė , Irvainas , Irvainė , Irvyda , Irvydas , Irvydė , Juozapotas , Kristina , Kristinas , Renata , Teodoras ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

Belaukiant švenčių
Eilėraščių skrynelė
E-atvirukai visiems ir kiekvienam
Foto galerija
Schemos siuvinėjimui kryželiu

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Pastabumo testai..... manot, kad esat labai pastabūs... pasitikrinkit ar tikrai :)
16 būdų praskaidrinti kasdienybę..... 14. Pasiimdamas pinigus iš bankomato, garsiai šaukite - Bingo! Aš laimėjau! Aš laimėjau! Jau trečią kartą!!!!
Įdomios vietos pasaulyje ir Lietuvoje..... pertvarkėme esamą - Verta pamatyti skyrelį - kad būtų patogiau ir jums ir mums. Tad, ką verta pamatyti pasaulyje bei aišku mūsų Lietuvėlėje :)