» Jei netikėtai kelyje sugedo mašina? (vairuotojams – naujokams)

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

Kai netikėtai kelyje sustoja mašina , pradedi melstis, tada vėl bandai kurti iš naujo. Jeigu nepavyksta, tuomet įsijungi avarinį (tox trikampis raudonas ant mygtuko dažniausiai būna), aišku reikėtų dirstelt į skydelį prie vairo , jokiu būdu netiesiogiai , ar yra degalų, nes dar gal yra tokių kurie mano kad mašina važiuoja ir be degalų. Jeigu priverstinio sustojimo kaltininkas degalai tiksliau jų nebuvimas , bėgi į artimiausią maisto parduotuvę ar kioskelį , žiūrint kas arčiau , nusiperki mineralinio didelę bonkę, jos turinį išpili ir dairais degalinės. Arba bėgi tiesiai į degalinę ir perki …Bet prieš visa tai – ieškojimo degalų, reikėtų pasirūpinti kad , mašina netrukdytų aplinkiniams.
O jei degalų yra ,tuomet aišku kaltininkas kažkas kitas .

Variantai:

1. Atsidarai kapota , pasilenki po kapotu iš kelio pusės ir nustačius super protinga žvigsnį viska apžiūri... Prisimeni žaidimą vaikysteje žaistą "surask 10 skirtumu" ... Jei tai nesiseka, ar aplamai pirma karta po kapotu žiūri , vistiek suvaidink kad žiūri ir manau jog nepraėjus ir 5 min sustos tas kuris tau padės.

2. Reikia vežiotis bagažinėj butelį dektinės, kai atsitinka tokia nelaimė, išlipi, pastatai butelį ant kapoto ir lauki... (dar gali kokį mašinos raktą kuo didesnį rankoj laikyti , kapotą atidaryti kad aiškiau būtų) ir manau būtinai kas nors sustos ir pagelbės tau nelaimėj.

3. Skambyti draugams kad atvažiuotų ir padėtų ar nutemptų į kokias nors dirbtuves. Gerai turet geru draugu kuriems gali bet kada ...

4. Tiesiogiai skambyti į autodirbtuves.

• 2019 Lapkričio 17 d. .

• Rudosios Žemės KIAULĖS (Šerno) metai (iki 2020-01-24)

• Pasveikink varduvininkus: Dionyzas , Elžbieta , Erta , Evaristas , Everardas , Everistas , Getautas , Getautė , Gilvilė , Grigalius , Klotilda , Kobutas , Kodravas , Kodravė , Koglandas , Koglandė , Kolangas , Salė , Salomėja , Viktorija ,

• Šios dienos istorijos faktai

• Šiandien pasiklausome: Lapalux - Without You (TWOS Remix)

IT konsultacijos
Belaukiant švenčių
Foto galerija
Schemos siuvinėjimui kryželiu
E-atvirukai visiems ir kiekvienam

Siūlome paskaityti

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Faktai apie alkoholį..... Ar žinote, kad vartojant alkoholį susidaro įspūdis, kad kūnas įšyla.Iš tikro alkoholis mažina kūno temperatūrą.
Stančikų tiltai..... Stančikų tiltai, dar žinomi kaip Stančikų viadukai - tai du nebeveikiančio siaurojo geležinkelio tiltai šiaurės Lenkijoje, mažame Stančikų kaimelyje, netoli Kaliningrado srities, per Błędzianka up
Nuodingiausi gyvūnai pasaulyje..... ar girdėjoje kokio gyvūno nuodai yra tarp daugiausiai nusinešusių gyvybių visame pasaulyje?