» Jei netikėtai kelyje sugedo mašina? (vairuotojams – naujokams)

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

Kai netikėtai kelyje sustoja mašina , pradedi melstis, tada vėl bandai kurti iš naujo. Jeigu nepavyksta, tuomet įsijungi avarinį (tox trikampis raudonas ant mygtuko dažniausiai būna), aišku reikėtų dirstelt į skydelį prie vairo , jokiu būdu netiesiogiai , ar yra degalų, nes dar gal yra tokių kurie mano kad mašina važiuoja ir be degalų. Jeigu priverstinio sustojimo kaltininkas degalai tiksliau jų nebuvimas , bėgi į artimiausią maisto parduotuvę ar kioskelį , žiūrint kas arčiau , nusiperki mineralinio didelę bonkę, jos turinį išpili ir dairais degalinės. Arba bėgi tiesiai į degalinę ir perki …Bet prieš visa tai – ieškojimo degalų, reikėtų pasirūpinti kad , mašina netrukdytų aplinkiniams.
O jei degalų yra ,tuomet aišku kaltininkas kažkas kitas .

Variantai:

1. Atsidarai kapota , pasilenki po kapotu iš kelio pusės ir nustačius super protinga žvigsnį viska apžiūri... Prisimeni žaidimą vaikysteje žaistą "surask 10 skirtumu" ... Jei tai nesiseka, ar aplamai pirma karta po kapotu žiūri , vistiek suvaidink kad žiūri ir manau jog nepraėjus ir 5 min sustos tas kuris tau padės.

2. Reikia vežiotis bagažinėj butelį dektinės, kai atsitinka tokia nelaimė, išlipi, pastatai butelį ant kapoto ir lauki... (dar gali kokį mašinos raktą kuo didesnį rankoj laikyti , kapotą atidaryti kad aiškiau būtų) ir manau būtinai kas nors sustos ir pagelbės tau nelaimėj.

3. Skambyti draugams kad atvažiuotų ir padėtų ar nutemptų į kokias nors dirbtuves. Gerai turet geru draugu kuriems gali bet kada ...

4. Tiesiogiai skambyti į autodirbtuves.

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

Kalėdų senelio elniai..... pirmą kartą, elniai buvo įvardinti eilėraštyje, "Šv. Nikolo apsilankymas“ (A Visit From St. Nicholas) arba dar geriau žinomo kaip „Naktis prieš Kalėdas“ (The Night Before Christmas), išspausdintam
Atvirukai žiemos proga..... gražūs ir šilti e-atvirukai žiemos proga - primink draugams, kad jau žiema ir nesvarbu ar balta ar juoda - šiltas e-atvirukas visuomet pradžiugins kiekvieną :)
Eilėraščiai apie draugus..... Spjauki, drauguži, į visa, kas žiba! Švilpk, iki plikas esi! Plunksnos užaugs, gal padaigos jau kyba: Būsi kaip mulkiai visi...