» Baltosios magijos specialisto patarimai

 Jūs esate » Pradžia » Sielai » Anekdotai ir juokeliai » Anekdotų temos » Juokeliai »» Linksmi patarimai

1. Miegokite galva į šiaurę, bet jokiu būdu ne į duris. į balkono duris galima - per jas juk neišeinama " kojomis į priekį".
2. Vyrui elgetai aukoti geltonas monetas, moteriai - baltas, nes kitaip pats tapsi elgeta ( arba vyrui duoti 1 Lt., moteriai - 2 lt.)
3. Saulei nusileidus neskaičiuoti pinigų. Penktadienį neskolinti pinigų, antradienį patiems nesiskolinti.
4. Rengtis ne bet kaip : į viską, kas žemiau juosmens - pirma kaire koja; Viską kas aukščiau - dešnia ranka; Pirmą autis kairįjį batą.
5. Kad sektųsi prekyba , iš pirmojo pirkėjo gautus pinigus iš pradžių pabučiuok, paskui spauk į juos ir slėpk į piniginę - kad pritrauktų daugiau.
6. Nepradėk valgyti žuvies nuo galvos- prisišauksi bėdą.
7. Jei vedęs vyras vaikšto sudėjęs rankas už nugaros, liks našliu; jei ištekėjusi moteris pradurtose ausyse liaujasi nešioti auskarus - taip pat liks našle.
8. Nekirp nagų sekmadienį.
9. Jei namuose yra ligonis , nuprausk jį, tą vandenį išpilk ant katės, po to ją išmesk už durų - liga paspruks kartu su ja
10. Imti reikia kaire ranka, o duoti - dešine. Ypač pinigus!
11. žinok , kad žmogui geriau žinoti kas jo laukia, kad jis ieškotų būdų tai įveikti.
12. Už magiškas paslaugas negalima dėkoti.
13. Kas pirmiau į arbatą pila pieną ar grietinę, o po to beria cukrų – rizikuoja netekti mylimojo ar mylimosios.
14. Gabalėlis katės liežuvio, nešiojamas kišenėje, gelbsti vyrą nuo plepios žmonos.( jokiu būdu negaudykit patys kačių, tam yra emuliatų parduotuvės)
15. Jeigu suvalgęs virtą kiaušinį šaukšteliu nesuduosi per išvalgytą lukštą – nematyti tau laimės.
16. jei per mamaldas į bažnyčią įskris paukštis, tai pranašauja sėkmę visiems, dalyvaujantiems pamaldose.
17. Baltas balandis , skraidantis apie namą, pranašauja mirtį.
18. Sudaužysi savo veidrodį – neteksi artimo draugo, geriau daužyk kitų veidrodžius.
19. Pamatysi šarką išėjus iš namų – blogas ženklas. Geriau sugrįžti ir atidėti visus numatytus reikalus, imkis nenumatytų.
20. Jei išbersi druską – užsitrausi rūpesčių. Ir jei išbėręs druską, nepasemsi jos nė žiupsnelio ir nemesi per kairį petį – lauk nelaimės.
21. Suklupti lipant laiptais žemyn – lauk nelaimės ; lipant į viršų suklupti – namuose bus vestuvės. Praeiti po kopėčiomis – prisišauksi nelaimę.
22. Niežti nosį – teks kalbėtis arba kiviršytis su įkyrėliu, niežti nosies galą – teks išgerti ;
…..Niežti dešinę ausį – kažkas giria, jei kairę – koneveikia;
…..Niežti kairę akį – ašaros, jei dešinę – į mylimąją žiūrėsi;
….. Niežti kairįjį antakį – sutiksi veidmainį , Jei dešinį – draugą.
…..Niežti alkūnę – miegosi svetimoje lovoje;
…...Niežti dešinę ranką – gausi pinigų, jei kairę – išleisi
23. Ryte išeinant iš namų suklupsi kaire koja – nesitikėk sėkmės ligi vakaro , jei dešine – sėkmė užgarantuota. Jei suklupsi ant kapo – labai blogas ženklas tavęs tykoja didelė nelaimė. Jei suklupsi ties savo namų slenkčiu – lauk nelaimės.
24. Kad vaikas būtų laimingas, ką tik gimusį kūdikį reikia suvynioti į marškiniu: mergaitę – į tėvo, berniuką – į motinos.
25. Vandenį, kuriame kūdikis pirmakart buvo maudytas, reikia suvartoti taip: jei maudyta dukra, reikia aplaistyti visus namų slenkščius – tada dukra laiminga ištekės ir bus laiminga; o jei sūnus, išlieti po krosnimi – kad būtų gaspadorius.
26. ko nors labai išsigandus, pirmiausia reikia triskart nusispjauti per kairį petį. Nusispjovus tris kartus, reikia nusišlapinti. Tada jokių išgąsčio pasekmių neliks.
27. Neišeikit ir nepalikit valgančių: grįžęs atrasi namiškius besibarančius.

 DĖMESIO! Jei radote netikslumų, klaidų anekdotuose ar norėtute pasidalinti savos kūrybos anekdotais - brūkštelkit mums :))

MEGA akvariumas Kaune..... tai didžiausias ir aukščiausias akvariumas Lietuvoje, 10 m aukščio ir 4 m pločio, jo ilgis 11 m, vandens talpa – 170 tūkst. litrų, akvariumo storis net 30 cm..
Įspūdingiausi žmogaus rekordai..... ar žinojote, kad ploniausias liemuo užfiksuotas tik 31,8 cm. Sakysit neįmanoma, pasirodo metus laiko nešiojant korsetus, tą pasiekt įmanoma
Galvosūkiai su degtukais..... gyvuoja galvosūkių rūšis, kuriems reikalingi būtent degtukai, nors aišku nebūtinai, galima puikiai išsiversti ir su dantų krapštukais ..